Archiwum Dekarza & Cieśli

Fachowy Dekarz & Cieśla 2-2021

Oddajemy w Wasze ręce drugi w tym roku numer Fachowego Dekarza i Cieśli. Mamy też inne dobre wiadomości, a one ostatnimi czasy są na wagę złota.

Nie wiem, czy wiecie, że mamy za sobą rekordowy marzec w mieszkaniówce. Rozpoczęto budowę 30 tys. mieszkań i domów. Marzec okazał się także najlepszym trzecim miesiącem roku pod względem liczby wydanych pozwoleń na budowę, która zbliżyła się do rekordowego poziomu osiągniętego w grudniu ubiegłego roku.
W marcu 2021 r. w Polsce oddano do użytku 19 448 lokali mieszkalnych, co było wynikiem o 16 proc. wyższym niż w lutym oraz o 24,8 proc. wyższym względem marca 2020 r. Pierwszy kwartał zamknął się ponad 84 tys. wydanych pozwoleń na budowę (+42 proc. r./r.)! To nastraja optymistycznie i pozwala z nadzieją patrzeć w przyszłość. U nas na łamach jak zawsze sporo fachowych treści i prezentacji nowości.

Nieustannie zapraszamy na naszą stronę fachowydekarz.pl, jak i do największej społeczności Dekarzy i Cieśli na Facebooku – jest nas już 63 tysiące. Możecie też nas znaleźć na LinkedIn i Instagramie.
Mamy nadzieję, że przyszłość przyniesie wszystkim dużo pracy i satysfakcji, obyśmy mieli ręce pełne roboty.

Dobrej wiosny!
Redaktor Naczelny
Marcin Sikora


Fachowy Dekarz & Cieśla 2021/2
4.9/5 - (8 głosów)

Data publikacji: 6 maja, 2021

4.9/5 - (8 głosów)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły