Archiwum Dekarza & Cieśli

Fachowy Dekarz & Cieśla 3-2019

Dzień dobry,
w tym wydaniu postanowiliśmy przyjrzeć się „zmorom” dekarzy.
Pierwszą „zmorą” są pracownicy, a właściwe ich rekrutacja. W tym nie bardzo jesteśmy w stanie pomóc, ale trzymamy kciuki. Jedno co możemy doradzić to to, żebyście ich rekrutowali samodzielnie, aktywnie i codziennie.
Drugim problemem spędzającym sen z powiek każdemu dekarzowi jest pogoda. Jak nie deszcz, to śnieg. Jak nie śnieg, to wiatr. Jak nie wiatr, to słońce i ciepło. Znacie to? Zajrzyjcie na stronę 32 i przeczytajcie artykuł o produkcie Delta Bud, tzw. „dachu nad dachem”, który niezależnie od pogody zapewni nam komfortowe warunki pracy. Przekonacie się, że z tym produktem każda pogoda będzie Wam sprzyjać.
Jak zawsze w tym wydaniu mnóstwo nowinek i ciekawostek branżowych oraz stałe merytoryczne rubryki.
Na co dzień zapraszamy Was do dyskusji na naszym FB – jest nas już 56 000 – i do lektury artykułów branżowych na naszym portalu fachowydekarz.pl.
Dobrego lata!
Redaktor Naczelny
Marcin Sikora

5/5 - (33 votes)

Data publikacji: 17 lipca, 2019

Autor:

5/5 - (33 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Jacek
    czwartek, 18 lipca, 2019

    Z przyjemnością sięgnę po nowe wydanie Fachowy Dekarz & Cieśla 3-2019,ponieważ temat odnośnie dekarzy jest m i bliski.Tematy prezentowane w tym nowym wydaniu są z mojego punktu widzenia bardzo interesujące i chętnie się z nimi zapoznam.

  2. Jacek
    czwartek, 18 lipca, 2019

    Dwumiesięcznik Fachowy Dekarz & Cieśla to ciekawa gazetka branżowa dla osób zajmujących tematyką dekarską. Wersja elektroniczna magazynu na stronie to zestawienie ostatnich ciekawszych artykułów umożliwia wygodne czytanie jak gazetkę.

Podobne artykuły