Fachowy Dekarz & Cieśla 4-2021

Fachowy Dekarz & Cieśla 4-2021 

Dzień Dobry!

Wreszcie skończyły się wakacje, mogliśmy wysłać dzieci do szkoły, a my wróciliśmy do rytmu praca – dom (miejmy nadzieję, że na dłuższą chwilę). Liczymy, że wszystkim dopisała pogoda i że udało się Wam nazbierać sił oraz energii na następne, pracowite miesiące.
Z częścią z Was udało nam się spotkać na licznych wydarzeniach branżowych. Po miesiącach pracy zdalnej i rozmów on-line, to było bardzo potrzebne.
Oddajemy w Wasze ręce pierwsze powakacyjne wydanie Dekarz&Cieśla, w którym jak zawsze znajdziecie nowinki, merytoryczne materiały, jak i garść inspiracji na nadchodzący sezon.
Na co dzień staramy się dostarczać Wam newsy na naszej stronie fachowydekarz.pl i na profilach na FB, Instagramie i LinkedIn.

Trzymam kciuki za pracę i nasze zdrowie,
Redaktor Naczelny
Marcin Sikora


Data utworzenia: 04.10.2021


Komentarze

  • amator napisał(a):

    Z entuzjazmem przystępuję zawsze po wakacjach do pracy i zawsze chętnie podejmuję nowe wyzwania.Chętnie zapoznam się z powakacyjnym wydaniem Dekarz&Cieśla,taka lektura ,to sama radość i rozrywka.

  • Krzysztof napisał(a):

    Ten czas tak leci, że już minęły wakacje i pojawił się nowy numer gazetki. Będzie do poczytania w jesienne wieczory po pracy. Lubię zajrzeć co tam nowego w branży w jednym miejscu, a czytać mogę z każdego miejsca.

dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Podobne artykuły