Na rynku

FAKRO na targach BAU 2017

16 stycznia 2017 roku w Monachium rozpoczęły się jedne z największych targów budowlanych na w Europie – BAU 2017. Firma FAKRO, vice-lider w produkcji okien dachowych i schodów strychowych, już od wielu lat uczestniczy w tej ważnej imprezie.

Podczas monachijskich targów BAU na powierzchni 185 000 m2, co dwa lata ponad 2 000 wystawców prezentuje swoje najnowsze rozwiązania, a każda edycja przyciąga ponad 250 000 zwiedzających z ponad 150 krajów, którzy szukają innowacyjnych produktów, idei i koncepcji.

W czasie tegorocznej edycji firma FAKRO na stoisku o powierzchni około 150 m2 prezentuje najnowsze okna dachowe, okna do dachów płaskich, schody strychowe oraz całą gamę dedykowanych do nich akcesoriów. Wśród nowości znajdziemy między innymi okno uchylno-obrotowe FPP-V preSelect2, które pozwala na otwarcie skrzydła do 45° oraz może być produkowane w dużych rozmiarach 134x160cm nawet z dwukomorowym pakietem szybowym. Na stoisku nie zabraknie także okna do dachów płaskich DEF DU6, nagrodzonego Red Dot Design Award – jedną z najbardziej prestiżowych nagród za design.

Podczas targów BAU na stoisku FAKRO odbywa się wyjątkowy pokaz, którego celem jest prezentacja wytrzymałości okna do dachów płaskich DXW, które dzięki wzmocnionej konstrukcji oraz antypoślizgowej powierzchni pozwala na swobodne przemieszczanie się po jego powierzchni. Aby uzmysłowić zwiedzającym jego cechy, na stoisku akrobata rowerowy, wykonuje triki i ewolucje, jeżdżąc oraz skacząc po oknie DXW.

Stoisko FAKRO

Targi BAU 2017 są dla firmy FAKRO niezwykle ważne również z jeszcze jednego powodu – to właśnie tam swą rynkową premierę na rynku niemieckim mają okna fasadowe INNOWIEV. Okna te to wyjątkowe połączenie najwyższej jakości drewna i profili aluminiowych, charakteryzujące się unikalnymi cechami. Duże rozmiary, bezpieczeństwo, estetyka oraz łatwość obsługi okien INNOWIEV zapewnią niespotykany komfort użytkownikom, komentuje dyrektor marketingu Grupy FAKRO Sławomir Gawlik.

Stoisko FAKRO znajduje się w pawilonie A3 nr 131.

5/5 - (2 votes)

Data publikacji: 1 kwietnia, 2017

Autor:

5/5 - (2 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły