Realizacje

Farmhouse Lennik w Belgii

Farmhouse Lennik to piękna farma przekształcona w nowoczesny pełen indywidualności dom. Stary budynek gospodarczy położony niedaleko Brukseli w Belgii zyskał nowoczesną stylizację dzięki projektowi architektów ze Studia Farris.

Architekt: Studio Farris
Lokalizacja: Belgia

Położony w rolniczej części miasta dom otacza czarująca i przyjazna aura. Budynek zachował wiele oryginalnych akcentów i wznosi się dumnie prezentując odbarwione już cegły i pnącą się roślinność, ale dzięki dużym oknom przy wejściu zyskał na nowoczesności. Na zewnątrz znajduje się wspaniale zaprojektowany basen i sztuczny staw.

Dużym osiągnięciem projektantów jest połączenie rustykalnego stylu wiejskiego domu z nowoczesnym wystrojem, widoczne szczególnie wewnątrz domu, gdzie nowoczesny kominek ma geometryczny i kanciasty kształt, natomiast rustykalny styl pobrzmiewa w skórzanej sofie czy trofeum w formie głowy jelenia wiszącej na ścianie. Ten dom to przykład wspaniałej fuzji starego z nowym.

nowoczesna-STODOŁA-Farmhouse-Lennik-STUDIO-farris-4 nowoczesna-STODOŁA-Farmhouse-Lennik-STUDIO-farris-2 nowoczesna-STODOŁA-Farmhouse-Lennik-STUDIO-farris-6 nowoczesna-STODOŁA-Farmhouse-Lennik-STUDIO-farris-9 nowoczesna-STODOŁA-Farmhouse-Lennik-STUDIO-farris-7-768x453 nowoczesna-STODOŁA-Farmhouse-Lennik-STUDIO-farris-8 nowoczesna-STODOŁA-Farmhouse-Lennik-STUDIO-farris-1 nowoczesna-STODOŁA-Farmhouse-Lennik-STUDIO-farris-10 nowoczesna-STODOŁA-Farmhouse-Lennik-STUDIO-farris-12 nowoczesna-STODOŁA-Farmhouse-Lennik-STUDIO-farris-16 nowoczesna-STODOŁA-Farmhouse-Lennik-STUDIO-farris-13 nowoczesna-STODOŁA-Farmhouse-Lennik-STUDIO-farris-17 R:ARCHIEF_PROJECT2005511 LENIDezeenlennik - dezeen Model Boerderij-1 nowoczesna-STODOŁA-Farmhouse-Lennik-STUDIO-farris-11

Fot. Tim Van de Velde, Johan Jacobz

nowoczesna-STODOŁA-Farmhouse-Lennik-STUDIO-farris-7 nowoczesna-STODOŁA-Farmhouse-Lennik-STUDIO-farris-3 nowoczesna-STODOŁA-Farmhouse-Lennik-STUDIO-farris-5

Źródło: Nowoczesna STODOŁA, www.nowoczesnastodola.com, usualhouse
Zdjęcia: Tim Van de Velde, Johan Jacobz

5/5 - (2 votes)

Data publikacji: 21 lutego, 2016

Autor:

5/5 - (2 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły