Na rynku

Fasada Forum nowością przyszłorocznych targów Dach Forum!

Przygotowania są w toku, a na pokładzie zgłaszają się dotychczasowi wystawcy oraz wiele nowych firm z Polski i zagranicy.

Tegoroczna edycja Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum zakończyła się wielkim sukcesem. Wydarzenie stało się oknem wystawowym na świat dla firm z branży pokryć dachowych, zdaniem zdecydowanej większości wystawców. W przyszłym roku wydarzenie wzbogaci Salon Wykonawców Elewacji Wentylowanych Fasada Forum, który odbędzie się równolegle z targami Dach Forum, 17 i 18 stycznia 2025.

Styczniowe Targi i Kongres Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum są ważnym wydarzeniem w kalendarzu tysięcy specjalistów odwiedzających co roku kielecki ośrodek, by zapoznać się z szeroką ofertą produktów i usług firm związanych z sektorem dachowym. W tym roku na spotkanie braci dekarskiej sprzedano ponad 24 tysiące wejściówek, a w pięciu halach Targów Kielce swoją ofertę zaprezentowało blisko 150 wystawców z ośmiu krajów, w tym takie firmy jak: Blachotrapez, Budmat, Corotop, Blachy Pruszyński, Velux, Fakro, BMI, Mafell, Milwaukee, Jouanel i wiele innych. Targi te stanowią coroczne święto rzemiosła, będące miejscem wymiany doświadczeń oraz prezentacji nowości i premier produktowych. Podczas tegorocznej edycji Dach Forum, po raz pierwszy światło dzienne ujrzało ponad 20 produktów, które później prezentowane były m.in. na targach w Las Vegas czy Stuttgarcie.

To pokazuje, że wydarzenie stworzone niespełna 3 lata temu w krótkim czasie stało się ważnym punktem w kalendarzu firm z branży dachowej w Europie. Chcemy, aby Targi Kielce święto rzemiosła wpisały się na listę najważniejszych i największych tego typu wydarzeń nie tylko w Europie, ale i na świecie. Budowa nowoczesnej i funkcjonalnej hali ma służyć otwarciu nowych możliwości przed wystawcami i zwiedzającymi – mówi prezes Targów Kielce, dr Andrzej Mochoń.

Fasada Forum częścią Dach Forum 2025!

Przyszłoroczna edycja Dach Forum rozszerzy swój zakres o firmy i wykonawców zajmujących się systemami fasadowymi. Fasada Forum będzie dedykowana odkrywaniu najnowocześniejszych technologii, materiałów i rozwiązań stosowanych w systemach fasadowych.

– Podczas równoczesnego wydarzenia z targami Dach Forum będzie można zapoznać się z pełnym zakresem dostępnych możliwości. Dlatego zapraszamy producentów różnych rodzajów elewacji, takich jak kurtynowe, szklane, wentylowane, aluminiowe, ceramiczne, stalowe, drewniane, kamienne, betonowe, a także firmy produkujące elewacje z płyt warstwowych i kompozytów, izolacje, narzędzia, profile, mocowania, systemy zabezpieczające i rusztowania – mówi Monika Szydłowska, menedżerka targów. Fasada Forum będzie doskonałym miejscem zarówno dla wykonawców, jak i architektów, czy inwestorów, którzy śledzą branżowe nowości i będą mogli w jednym miejscu zapoznać się z szeroką ofertą firm z tego sektora.

Fasada Forum nowością przyszłorocznych targów Dach Forum

Warsztaty dekarskie, fachowe szkolenia i prelekcje ekspertów z branży pokryć dachowych

Ważnym elementem styczniowego kongresu są prelekcje prowadzone przez specjalistów z branży pokryć dachowych. Autorytety dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami targów Dach Forum, poruszając tematy związane z bezpieczeństwem na dachach, nowoczesnymi technologiami, technikami pracy oraz prawem budowlanym. Uczestnicy mają również możliwość spotkań z fachowcami oraz udziału w warsztatach i szkoleniach, które odbywają się na stoiskach niemal wszystkich wystawców. Testy maszyn, narzędzi, pokazy konkretnych technik pracy na dachach oraz liczne warsztaty stanowią znak rozpoznawczy styczniowych targów.

IV Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM oraz Salon Wykonawców Elewacji Wentylowanych FASADA FORUM odbędą się 17-18 stycznia 2025 roku w Targach Kielce.

Więcej informacji oraz rejestracja dostępne na stronie www.dachforum.pl

5/5 - (3 votes)

Data publikacji: 17 czerwca, 2024

Autor:

5/5 - (3 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły