Na rynku

Firma Blachy Pruszyński została wyróżniona tytułem Kreatora Budownictwa Roku 2019

To już 9. Edycja przyznania tytułów Kreatora Budownictwa Roku 2019. Trafia on do osób i firm, które aktywnie kreują rynek budowlany. Po raz kolejny firma Blachy Pruszyński została wyróżniona podczas gali w Pałacu na Wyspie w Łazienkach Królewskich.

Odznaczona została sama firma, jak i prezes zarządu – Krzysztof Pruszyński. Konkurs skupia się na tych najbardziej wytrwałych. Branża budowlana wiele znaczy dla polskiej gospodarki, dlatego warto docenić tych którzy mimo przeszkód wyznaczają nowe drogi do sukcesu i tworzą rynek. Firma Blachy Pruszyński funkcjonuje jako przedsiębiorstwo nie od dziś i doskonale wiemy na co należy się przygotować, jeśli chodzi o biznes związany z pokryciami dachowymi. Tytuł Kreatora Budownictwa świadczy przede wszystkim o tym, że utrzymujemy pozycję jednego z liderów, a klienci doceniają naszą pracę i są zadowoleni z jej rezultatów. Dziękujemy za odznaczenie!

www.pruszynski.com.pl

5/5 - (43 votes)

Data publikacji: 27 listopada, 2019

Autor:

5/5 - (43 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. medalista
    środa, 27 listopada, 2019

    Firma Blechy Pruszyński to niewątpliwie jedna z wiodących firm w kraju w branży budowlanej. Wysoka jakość, bogaty asortyment to atuty firmy. Bez wątpienia zasługuje na wyróżnienie.

  2. Maciej
    piątek, 29 listopada, 2019

    to już kolejna nagroda na koncie firmy Blachy Pruszyński.za ponad 30 lat dobrej działalności na rynku takie nagrody należą się aby docenić wkład rozwój działalności.

Podobne artykuły