Na rynku

Firma FAKRO kibicuje młodym dekarzom podczas mistrzostw

26 października to początek zmagań w ramach 26. Mistrzostw Świata Młodych Dekarzy. Tak jak w poprzednich edycjach, w wydarzeniu bierze udział firma FAKRO.

26. Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy to jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży dekarskiej – cenionym przez międzynarodowe środowisko dekarskie. Oprócz śledzenia rywalizacji dają możliwość ciekawej wymiany doświadczeń i wiedzy pomiędzy producentami a wykonawcami.

W 26. MŚMD weźmie udział 25 drużyn młodych dekarzy pochodzących z 19 krajów. Będą rywalizować w trzech kategoriach konkursowych: dach stromy, dach płaski oraz dach metalowy.

Firma FAKRO na Mistrzostwach Świata Młodych Dekarzy

Mistrzostwa odbędą się w hali MT Polska przy ul. Marsa 56/62 w Warszawie. Tradycyjnie firma FAKRO przygotowała z tej okazji swoje stoisko o powierzchni 50 mkw. Co na nim będzie czekać? Przede wszystkim topowe produkty firmy FAKRO. Ponadto będzie można się skonsultować z profesjonalnymi doradcami technicznymi. Nie zabraknie również atrakcji i niespodzianek zarówno dla dekarzy, jak i uczniów szkół budowlanych oraz zaproszonych gości.

Zarówno na czas Mistrzostw, jak i treningów FAKRO dostarcza międzynarodowym drużynom swoje produkty. Podczas ostatnich Mistrzostw zebraliśmy od dekarzy wiele pozytywnych opinii na temat naszych produktów. Wysoko oceniają ich jakość, łatwość montażu, komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Trzymamy kciuki za młodych fachowców, jednocześnie życząc im powodzenia w dalszym życiu zawodowym – mówi Janusz Komurkiewicz, członek zarządu FAKRO.

Imprezę odbywającą się w dniach 26-28 października poprowadzi Filip Chajzer, znany dziennikarz telewizyjny i radiowy.

5/5 - (4 votes)

Data publikacji: 26 października, 2016

Autor:

5/5 - (4 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły