Na rynku

Firma Fakro oficjalnym sponsorem CEV Eurovolley Polska 2017

Po trzech latach od Mistrzostw Świata, w których polscy siatkarze zostali najlepszą drużyną globu, w sierpniu i wrześniu 2017 będziemy gospodarzem kolejnej wielkiej imprezy siatkarskiej – Mistrzostw Europy. Firma FAKRO jest Oficjalnym Sponsorem CEV Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn – EUROVOLLEY POLAND 2017.

Siatkówka to po piłce nożnej najpopularniejsza dyscyplina zespołowa w Polsce. Kochają ją tysiące kibiców, a polscy siatkarze odwdzięczają się im, odnosząc wspaniałe sukcesy.

FAKRO, światowy wicelider w produkcji okien dachowych i schodów strychowych, to firma globalna, której produkty dostępne są na całym świecie. Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn to wyjątkowy sposób na zaprezentowanie firmy Fakro na arenie międzynarodowej i doskonała promocja marki. Transmisje z meczy prezentowane będą w 70 telewizjach, nie tylko w Europie, ale również w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Afryce, Australii i Azji.

Międzynarodowa rywalizacja sportowa przypomina rywalizację w światowej gospodarce. Sponsorowanie siatkarskich Mistrzostw Europy wspiera kojarzenie marki Fakro z dynamiką, zdrowiem i wolą zwycięstwa. Konkurencja w biznesie prowadzi do rozwoju, przez co klient otrzymuje coraz lepszy i bardziej zaawansowany produkt, który czyni życie bardziej komfortowym – wyjaśnia Janusz Komurkiewicz, Członek Zarządu Fakro.

FAKRO Sponsorem CEV Eurovolley Polska 2017

Oficjalny Produkt Turnieju

Oficjalnym Produktem Turnieju jest roleta ARF, zapewniająca znakomitą ochronę przed światłem słonecznym i zaciemnienie pomieszczenia. Dzięki jej zastosowaniu nawet podczas słonecznych dni na poddaszu można osiągnąć przyjemny mrok w chwilach, gdy potrzebujemy odpoczynku. Oficjalny Produkt Turnieju dostępny jest już w sprzedaży w sklepie internetowym sklep.fakro.pl w trzech, limitowanych wzorach.

FAKRO Sponsorem CEV Eurovolley Polska 2017

FAKRO Sponsorem CEV Eurovolley Polska 2017

FAKRO Sponsorem CEV Eurovolley Polska 2017

FAKRO Sponsorem CEV Eurovolley Polska 2017

4.5/5 - (2 votes)

Data publikacji: 3 września, 2017

Autor:

4.5/5 - (2 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły