Na rynku

Firma Festool poszukuje testerów lampy roboczej Syslite DUO

Zgłoś się już dziś i przekonaj się jak działa światło nowej generacji!

Firma Festool poszukuje pięciu testerów na terenie Polski, którzy przez cztery tygodnie będą dokładnie testować nową lampę roboczą Syslite DUO. Podczas prac z nowym narzędziem, każdy z testerów zobowiązany będzie do dokumentowania swoich doświadczeń poprzez robienie zdjęć i wypełnienie ankiety z pytaniami.

Pokaż nam dlaczego do osiągania doskonałych efektów pracy potrzebujesz najwyższej jakości światła i co jest dla Ciebie najważniejsze w tym zakresie. Po przeprowadzonym teście każdy z testerów otrzyma w ramach podziękowania Systainer na narzędzia SYS-TB-1 ToolBox firmy Festool.

firma-festool-poszukuje-testerow-lampy-roboczej-syslite-duo_1
Zgłoszenia można nadsyłać do 9 października 2015. Więcej informacji o udziale i zgłoszeniach na stronie internetowej www.festool.pl/oswietlenie

Jakość światła to również jakość pracy

Światło jest istotnym czynnikiem wpływającym na wysoką jakość i wyniki pracy, które można osiągnąć przy dobrze oświetlonych powierzchniach. Firma Festool wyszła naprzeciw tym wymaganiom i w nowym reflektorze SYSLITE DUO zastosowała nowoczesną technologię LED, a liczne zalety tej technologii zapewniają lampie SYSLITE DUO przewagę nad tradycyjnymi rozwiązaniami. W reflektorze moc strumienia świetlnego w wysokości 8 000 lumenów połączono z barwą światła przypominającą światło słoneczne o temperaturze barwowej 5 000 kelwinów. Dzięki specjalnemu rozłożeniu lamp LED reflektor zapewnia jednolite oświetlenie o kącie świecenia 180° oraz równomierną iluminację nawet dużych powierzchni roboczych.
firma-festool-poszukuje-testerow-lampy-roboczej-syslite-duo_2


Data publikacji: 21 września, 2015

Autor:Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Andrzej
    poniedziałek, 11 maja, 2020

    Lampa od Festool przeszła testy bo jest w sprzedaży. Swoje kosztuje, ale to narzędzie do zadań specjalnych, ale zwykła lampa. 8 tysięcy lumenów to mocne białe światło.

Podobne artykuły