Na rynku

Firma Galeco uhonorowana tytułem „Kreator Budownictwa 2020”

19 listopada bieżącego roku w siedzibie Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa w Warszawie odbyła się X jubileuszowa gala przyznania Certyfikatów Kreator Budownictwa Roku, skierowana do prekursorów branży budowlanej. Wśród wyróżnionych znalazł się także polski producent systemów rynnowych – firma Galeco.

Kreator Budownictwa Roku 2020 to projekt odbywający się pod honorowym patronatem i wraz z udziałem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Przedsięwzięcie ma na celu wyróżnienie najlepszych firm sektora budowlanego, a kryteriami jakie należy spełnić, by wziąć w nim udział są m.in.: wysoka jakość oferowanych produktów, wdrażanie nowych technologii i rozwiązań, innowacyjność, promowanie etycznych zachowań czy motywacja do dalszego rozwoju. Podczas tegorocznej edycji plebiscytu oprócz wyróżnionych osób i firm pojawiły się także dwie nowe kategorie: produkt oraz inwestycja. W elitarnym gronie 15 wyróżnionych przedsiębiorstw znalazła się marka Galeco, która nie ustaje w projektowaniu i wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie odprowadzania wody deszczowej. Galeco od blisko ćwierć wieku stale wyznacza kierunki i kreuje trendy w swojej branży, oferując klientom nieznane dotąd rozwiązania oraz technologie w postaci innowacyjnych systemów rynnowych. Wśród wyróżnionych w tegorocznej edycji osób znalazł się także Prezes Zarządu Galeco – Szczepan Buryło, który z branżą budowlaną związany jest od 30 lat. Buryło doceniony został m.in. za etyczny styl prowadzenia biznesu, tworzenie dobrych relacji z pracownikami i klientami oraz aktywny udział w procesie tworzenia prekursorskich rozwiązań w systemach odprowadzania wody deszczowej. – Bardzo się cieszymy, że nasze innowacyjne produkty mają tak duże powodzenie wśród klientów i jednocześnie są wykorzystywane do tworzenia nowoczesnych form architektonicznych – powiedział Prezes Zarządu Galeco. Podkrakowski producent nie mówi jednak jeszcze ostatniego słowa i jako jeden z kreatorów nowoczesnych trendów w budownictwie już zapowiada nowe, równie interesujące rozwiązania, które zaprezentuje w kolejnym roku.

5/5 - (23 votes)

Data publikacji: 20 listopada, 2020

Autor:

5/5 - (23 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Jan
    sobota, 21 listopada, 2020

    Nagroda trafiła w godne ręce. Budując pierwszy dom kilkanaście lat temu skorzystałem z ich rynien i z tego co wiem funkcjonują bez zastrzeżeń do tej pory. W nowo budowanych domach w mojej okolicy widuję ich rynny tak więc pozycja Galeco na rynku jest niepodważalna

  2. Damian
    poniedziałek, 23 listopada, 2020

    polska firma i produkty dobrej jakości. wiele lat na rynku, co pewien czas pojawia nowe innowacyjne rozwiązania. należy doceniać nagrodami takie firmy za jakość i ofertę.

Podobne artykuły