Blachodachówka

Firma Hanbud – trwałość na lata

Wizualizacja domu z użyciem blachodachówki modułowej MODERNO.
Wizualizacja domu z użyciem blachodachówki modułowej MODERNO.

Firma Hanbud działa na rynku już od początku lat 90-tych. Obecnie w swojej bogatej ofercie posiada pokrycia dachowe i elewacyjne, profile do suchej zabudowy, profile konstrukcyjne Z i C, ogrodzenia i billboardy reklamowe.

Bogata oferta

Firma rozpoczęła produkcję od blachy trapezowej T-18 i obecnie posiada w sprzedaży 8 rodzajów tego asortymentu (T-3, T-7, T-8, T-14, T-18, T-18 Eko, T-35, T-55), a także blachodachówki (Vena, Nord, Malta), panele dachowe na rąbek (PH310, PH510) i najnowszy produkt – blachodachówkę modułową Moderno.
W 2010 roku firma Hanbud znacząco rozszerzyła swoją ofertę produktową i wprowadziła na rynek sztachety metalowe Standard, Emka i Estetic, a w kolejnych latach jeszcze trzy nowe wzory: Sigma, Astra i Vigo. Znaczącym krokiem w rozwoju tej gałęzi działalności było również rozpoczęcie produkcji nowoczesnych ogrodzeń żaluzjowych.

Wizualizacja domu z ogrodzeniem ze sztachet metalowych.

Wizualizacja domu z ogrodzeniem ze sztachet metalowych

Z myślą o dynamicznym rozwoju i wyróżnieniu się spośród wielu firm z branży metalowej, właściciele firmy Hanbud postanowili otworzyć się na nowe kierunki handlowe i podjęli decyzję o rozpoczęciu produkcji billboardów dla agencji reklamowych oraz ogrodzeń budowlanych, cieszących się dużym uznaniem deweloperów. W realizacji strategii rozwoju pomaga chęć nieustannego rozszerzania oferty produkcyjnej, która w ciągu dwóch ostatnich lat zwiększyła się o kształtowniki metalowe Z i C i profile do suchej zabudowy UD27 i CD60.
Hanbud posiada nowoczesne Stalowe Centrum Serwisowe, świadczące kompleksowe usługi w zakresie prefabrykacji stali ocynkowanej i powlekanej. Pakiet usług firmowych obejmuje przewijanie kręgów, foliowanie blach, cięcie wzdłużne i poprzeczne oraz różnego wszelkiego rodzaju obróbki blacharskie i profilowanie blach.
Firma wykorzystuje do produkcji najwyższej jakości stal, a chcąc nadążyć za prężnie rozwijającym się rynkiem wprowadziła do oferty powłoki HardMat i Hard z 30-letnią gwarancją.

Wizualizacja domu z ogrodzeniem żaluzjowym.

Wizualizacja domu z ogrodzeniem żaluzjowym

MODERNO

Blachodachówka modułowa Moderno to propozycja dla tych wszystkich, którzy cenią wygodę, solidność, a także nowoczesność – w produkcji Moderno stosowane są najlepsze powłoki z gwarancją do 30 lat. Blachodachówka modułowa jest odpowiedzią na wymagania rynkowe, szczególnie na potrzebę materiałów łatwych w transporcie i montażu. Moderno świetnie sprawdza się zarówno na prostych dachach dwuspadowych, jak i bardziej zaawansowanych dachach kopertowych. Wzór blachodachówki modułowej Moderno pasuje zwłaszcza do nowoczesnych stylizacji architektonicznych, imituje bowiem dachówkę ceramiczną, zapewniając dachowi solidność, a także świetny wygląd.

Blachodachówka modułowa MODERNO

Blachodachówka modułowa MODERNO

Siedziba firmy:
Hanbud ul. Brańska 153
17-100 Bielsk Podlaski
kontakt: biuro@hanbud-dachy.pl, tel. 85 730 94 08, 607 357 735

Oddział Białystok:
Kuriany 114
15-588 Kuriany
kontakt: bialystok@hanbud-dachy.pl, tel. 605 431 444

 

4.8/5 - (13 głosów)

Data publikacji: 3 kwietnia, 2017

4.8/5 - (13 głosów)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Jan
    czwartek, 13 lutego, 2020

    Obserwuję otaczające mnie budowy i często widać dach wykonany z blachodachówki. Z daleka zazwyczaj wygląda to jak dachówka ceramiczna o ciekawej strukturze i barwie. Dopiero obserwacja z bliska odkrywa prawdę. Efekt jest fenomenalny. Domy są ciekawe i niebanalne. Do tego dochodzą ogrodzenia metalowe, które też wyglądają już dużo bardziej dostojnie tworząc spójną całosć. Zatem firmy takie jak Hanbud mają wiele do zaoferowania i są potrzebne nowym inwestorom.

  2. Marta
    niedziela, 7 lutego, 2021

    Aby nie pozostać w tyle trzeba ciągle się rozwijać. Tak zrobiła ta firma. Ciągłe poszerzanie asortymentu powoduje powiększanie grona odbiorców.

Podobne artykuły