Obróbki dekarskie

Firma Piastek i jej oferta gotowych dachowych obróbek blacharskich

Rodzinna firma PIASTEK z siedzibą w Rudnikach koło Częstochowy jest znanym w branży specjalistą w zakresie blacharstwa budowlanego, kojarzonym nie tylko z dystrybucją materiałów i wyrobów od firm takich jak m.in. Rheinzink, Prefa czy STUBAI, ale przede wszystkim z obróbką na tradycyjny rąbek stojący.

Na tym polu firma Piastek oferuje swoim klientom szeroką paletę usług. Na początek trzeba wskazać gotową obróbkę blacharską komina na dowolny wymiar i na kąt dachu zawierający się w przedziale od 0° do 55°. Obróbkę taką pracownicy firmy Piastek wykonują z dwóch części, z których przednia wykańczana jest aluminiową taśmą samoprzylepną 3D dla indywidualnego uformowania na pokrycia faliste (blachówka zwykła, z blachy itd.). Firma w zasadzie wykonuje obróbkę do każdego pokrycia dachowego w wybranej kolorystyce w skali RAL i z materiałów takich jak blacha stalowa powlekana, blacha aluminiowa Prefa, blacha tytanowo cynkowa Rheinzink lub z dowolnej innej blachy dostarczonej przez samego Klienta. Warto zwrócić też uwagę na inne rodzaje obróbek wykonywanych przez firmę Piastek, między innymi takich jak:

  • obróbka blacharska attyki na rąbek tradycyjny, mocowana na haftry bez widocznych wkrętów,
  • parapety z zarobionymi boczkami, wykonywane w dowolnych wymiarach do długości 3 mb,
  • żaro- i kwasoodporne czapy na kominy wykonywane z blachy nierdzewnej 1,4404 (czyli kwasówki 316 L),
  • pasy podrynnowe na rąbek,
  • wiatrownice na rąbek,
  • obróbki balkonu (tarasu) na rąbek tradycyjny oraz wiele innych rodzajów obróbek na wymiar.

Najważniejszy kapitał firmy Piastek: pracownicy

Firma Piastek i jej oferta gotowych dachowych obróbek blacharskich

Siła firmy Piastek wynika z wielu czynników, również z tego, że firma sięga po materiały najwyższej jakości od takich producentów jak m.in. Rheinzink, Prefa. Jednak najważniejszym czynnikiem stanowiącym o sukcesie firmy są jej wieloletni pracownicy, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje, doświadczenie oraz wiedzę zdobytą na wielu szkoleniach. Potwierdzają to liczne certyfikaty oraz dyplomy mistrzowskie w zawodzie dekarza. Ci ludzie są gwarancją dobrze wykonanej pracy na najwyższym poziomie jakościowym oraz rzetelnego wsparcia dla każdego Klienta na każdym kroku inwestycji.

Firma Piastek i jej oferta gotowych dachowych obróbek blacharskich

PIASTEK TOMASZ PIESTRZYŃSKI
ul. Grzybowska 22, 42-240 Rudniki
+48 609 789 090
Mail kontaktowy: biuro@piastek.pl

5/5 - (2 votes)

Data publikacji: 6 września, 2023

Autor:

5/5 - (2 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły