Blachy dachowe

Firma Piastek – kompleksowe blacharstwo budowlane i dekarstwo

Piastek to firma rodzinna, której siedziba znajduje się w Rudnikach k. Częstochowy. Specjalnością firmy w zakresie blacharstwa budowlanego są pokrycia na tradycyjny rąbek stojący.

W tej dziedzinie firma współpracuje z wiodącymi producentami materiałów: Rheinzink, Prefa i VMZinc. Pracownicy firmy Piastek posiadają odpowiednie kwalifikacje, doświadczenie oraz wiedzę zdobytą na szkoleniach, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty, a wśród nich m.in. „Blacharz Jakości” (2014 rok) oraz dyplom mistrzowski w zawodzie dekarza (2013 rok).

Specjalnością firmy Piastek w zakresie blacharstwa budowlanego są pokrycia na tradycyjny rąbek stojący. Piastek współpracuje z wiodącymi producentami materiałów: Rheinzink, Prefa i VMZinc.

Zarys oferty firmy Piastek

Podstawą sprzedaży firmy są blachy, łupek naturalny, systemy odwodnienia i wszelkie materiały oferowane przez wcześniej wymienionych partnerów, zaś dodatkowe uzupełnienie oferty stanowią narzędzia marki STUBAI. Wartą dokładniejszego przedstawienia nowością w ofercie firmy są gotowe obróbki blacharskie na rąbek tradycyjny, do zastosowania na attyki, pasy podrynnowe, wiatrownice, podbitki, balkony czy ogrodzenia. Klienci zainteresowani wyłącznie zakupem materiałów mogą liczyć na doświadczenie i wiedzę specjalistów z firmy Piastek, którzy instruują jak prawidłowo wykonać pokrycie w technologii rąbka stojącego oraz w razie potrzeby służą 1-dniowym szkoleniem wykonawcy na budowie. Wszystko to wsparte jest dodatkowo zapleczem maszynowym, które również pozostaje do dyspozycji klientów firmy.

Specjalnością firmy Piastek w zakresie blacharstwa budowlanego są pokrycia na tradycyjny rąbek stojący. Piastek współpracuje z wiodącymi producentami materiałów: Rheinzink, Prefa i VMZinc.

Obróbka blacharska na tradycyjny rąbek stojący mocnym filarem działalności

Na tym polu firma Piastek oferuje całą gamę różnorodnych prac, które zasługują na krótkie przedstawienie. Na początek trzeba wskazać obróbkę blacharską attyki na rąbek tradycyjny, mocowaną na haftry, bez widocznych wkrętów i przy eliminacji potencjalnych miejsc przecieku. Obróbka ta jest do zamówienia na każdy wymiar w bogatej kolorystyce RAL z materiałów takich, jak blacha stalowa powlekana, blacha aluminiowa Prefa, blacha tytanowo cynkowa Rheinzink lub ewentualnie z materiałów powierzonych. Kolejna pozycja to obróbka blacharska komina na dowolny wymiar i kąt dachu (0-55 stopni), wykonywana z dwóch części. Parapety z zarobionymi boczkami to następny typ obróbki. Parapety te firma Piastek wykonuje w dowolnych wymiarach do 3 mb w bogatej kolorystyce RAL. Warte odnotowania są też żaro- i kwasoodporne czapy na komin wykonywane z blachy nierdzewnej 1,4404 (tzw. kwasówka 316 l). Kolejne pozycje w ofercie to pas podrynnowy na rąbek, wiatrownica oraz obróbka balkonu bądź tarasu na rąbek tradycyjny. Obróbkę taką można zamówić na każdy wymiar w bogatej kolorystyce RAL z wcześniej wymienianych materiałów.

Piastek
42-240 Rudniki, ul. Grzybowska 22
tel. 609 789 090
www.piastek.pl

4.9/5 - (34 votes)

Data publikacji: 25 grudnia, 2020

Autor:

4.9/5 - (34 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. kontroler jakości
    sobota, 26 grudnia, 2020

    Bez wątpienia warto korzystać z usług firm z długoletnim doświadczeniem w branży budownictwa, dodatkowo posiadającymi certyfikaty i wyróżnionymi w konkursach. Daje to gwarancję solidności i terminowości wykonania prac. Ponadto, co jest bardzo ważnym aspektem, firmy te korzystają z materiałów renomowanych producentów.

  2. Rafał
    wtorek, 29 grudnia, 2020

    czasami są takie projekty indywidualne, że trzeba skorzystać z blacharza i wykonać gięcie blachy na zamówienie. nie wszystko można kupić bezpośrednio od producenta. dobrze, że są na rynku takie firmy, które specjalizują się w obróbce blachy w różny sposób, później dekarze to tylko montują.

Podobne artykuły