Obróbki dekarskie

Firma Piastek z podczęstochowskich Rudnik – specjalista od gotowych obróbek blacharskich

Rodzinna firma PIASTEK z siedzibą w Rudnikach koło Częstochowy jest znanym w branży specjalistą w zakresie blacharstwa budowlanego, kojarzonym głównie z obróbką na tradycyjny rąbek stojący. Jednak oferta firmy to również inne rodzaje obróbek, produktów i usług, dlatego tym bardziej warto jej się przyjrzeć bliżej.

Na polu handlu podstawą sprzedaży firmy są blachy, łupek naturalny, systemy odwodnienia i wszelkie materiały oferowane przez tak znanych partnerów, jak Rheinzink, Prefa czy VMZinc. Sprzedaż tą uzupełnia dodatkowo oferta narzędzi marki STUBAI. Natomiast w kwestii świadczonych usług domeną firmy Piastek stały się gotowe obróbki blacharskie na rąbek tradycyjny. Są to m.in. obróbki do zastosowania na attyki, gotowe obróbki kominów oraz czapy na kominy, pasy podrynnowe, parapety, wiatrownice, podbitki, balkony czy ogrodzenia. Firma czynnie wspiera klientów zainteresowanych wyłącznie zakupem materiałów na potrzeby później wykonanej samodzielnie obróbki. Mogą oni liczyć na doświadczenie i wiedzę specjalistów z firmy Piastek, którzy instruują jak prawidłowo wykonać pokrycie w technologii rąbka stojącego oraz oferują nawet 1-dniowe szkolenie praktyczne na budowie. Wszystko to wsparte jest dodatkowo zapleczem maszynowym, które również pozostaje do dyspozycji Klientów firmy.

Oferta gotowej obróbki blacharskiej na tradycyjny rąbek stojący

Katalog prac, jakie firma Piastek może na tym polu wykonać dla swoich klientów, jest szeroki. Na początek trzeba wskazać gotową obróbkę blacharską komina na dowolny wymiar i na kąt dachu w zakresie od 0° do 55°. Obróbkę taką fachowcy z firmy Piastek wykonują z dwóch części, gdzie przednia wykańczana jest aluminiową taśmą samoprzylepną 3D do indywidualnego uformowania na pokrycia faliste (blachówka zwykła, z blachy itd.). Firma wykonuje obróbkę do każdego pokrycia dachowego w wybranej kolorystyce w skali RAL i z materiałów, takich jak blacha stalowa powlekana, blacha alu Prefa, blacha tytanowo-cynkowa Rheinzink lub z materiałów od samego Klienta. Warto zwrócić też uwagę na obróbkę blacharską attyki na rąbek tradycyjny, mocowaną na haftry, bez widocznych wkrętów i przy eliminacji potencjalnych miejsc przecieku. Obróbka ta jest do zamówienia na każdy wymiar w bogatej kolorystyce RAL z tych samych materiałów co wcześniej wymienione. Parapety z zarobionymi boczkami to następny typ obróbki. Parapety te firma Piastek wykonuje w dowolnych wymiarach do długości 3 metrów bieżących i w bogatej kolorystyce RAL. Warte odnotowania są też żaro- i kwasoodporne czapy na komin wykonywane z blachy nierdzewnej 1,4404 (czyli kwasówki 316 l). Kolejne pozycje w ofercie to pas podrynnowy na rąbek, wiatrownica oraz obróbka balkonu bądź tarasu na rąbek tradycyjny. Obróbkę taką można zamówić na każdy wymiar w bogatej kolorystyce RAL z wcześniej wymienionych materiałów.

Zespół fachowców podstawą sukcesu firmy Piastek

Firma Piastek to gwarant najwyższej jakości wykonania obróbki blacharskiej, co wynika nie tylko z faktu współpracy z wiodącymi producentami materiałów, takimi jak m.in. Rheinzink, Prefa i VMZinc. Siłą jej są też wieloletni pracownicy posiadający odpowiednie kwalifikacje, doświadczenie oraz wiedzę zdobytą na wielu szkoleniach, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty oraz dyplomy mistrzowskie w zawodzie dekarza. Są oni gwarancją dobrze wykonanej pracy na najwyższym poziomie jakościowym oraz rzetelnego wsparcia dla każdego Klienta na każdym kroku inwestycji.
O tym, jak doskonale radzi sobie z wymagającymi zadaniami zespół fachowców firmy Piastek, można się przekonać przeglądając jej stronę www w zakładce „realizacje” – zdjęcia mówią same za siebie.

PIASTEK TOMASZ PIESTRZYŃSKI
ul. Grzybowska 22, 42-240 Rudniki
+48 609 789 090
Mail kontaktowy: biuro@piastek.pl

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 4 maja, 2023

Autor:

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły