Dachy płaskie

FLAVENT PLUS – profesjonalne akcesoria do odwodnień dachów płaskich

Jako jeden z wiodących specjalistów w branży akcesoriów dachowych i ściennych firma Klöber poszerzyła swoją paletę produktową o system odwodnień dachów płaskich FLAVENT®PLUS.

FLAVENT PLUS - profesjonalne akcesoria do odwodnień dachów płaskich

W nowym portfolio produktowym szczególny nacisk został położony na najwyższą jakość i rozwiązania modularne, pozwalające łączyć ze sobą różnorodne produkty. Poszerza to pole ich zastosowań i obniża potrzeby magazynowe.

Główną zaletą nowych produktów jest dokładne dopasowanie do wszystkich elementów montowanych na dachu i wszystkich konstrukcji dachów płaskich. Akcesoria dostępne są z kołnierzem z twardego PVC o unikalnej szerokości 12 cm oraz odpowiednio prefabrykowane kołnierze dla najpopularniejszych na rynku membran bitumicznych i syntetycznych TPO/EPDM/ECB/EVA/itd., zapewniając tym samym wysokie bezpieczeństwo montażu i funkcjonalną trwałość. Z kolei gotowe samouszczelniające pierścienie przyłączeniowe ułatwiają montaż i zwiększają bezpieczeństwo użytkowania.

FLAVENT PLUS - profesjonalne akcesoria do odwodnień dachów płaskich

Wszystkie produkty systemu  FLAVENT®PLUS są izolowane i wykonane ze specjalnego, twardego PVC, gwarantującego odporność na działanie czynników atmosferycznych w tym mrozu i promieniowania UV. Wpusty dachowe FLAVENT®PLUS do odprowadzania wody występują również w wersji ogrzewanej sterowanej termostatem, co zapobiega zlodowaceniu wody przepływowej podczas ujemnych temperatur zewnętrznych.

Więcej szczegółów na www.kloeber.pl

5/5 - (4 votes)

Data publikacji: 9 listopada, 2012

Autor:

5/5 - (4 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Marina
    środa, 27 listopada, 2019

    Takie rozwiązanie mnie przekonuje. Dobrze, że ktoś pomyślał o tym, aby podgrzewać wodę tak, aby nie zamarzła i można by ją było usunąć z dachu.

Podobne artykuły