Cieśla szalunkowy - 2000 EUR netto

KS Service
Posty:1
Rejestracja:wt kwie 24, 2018 8:42 am

Post autor: KS Service » wt kwie 24, 2018 9:19 am

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii o nr VG 2091/U, VG 2091/UC, Brukseli 00611-406-20180122, 00611-406-20180123 oraz Walonii W.DISP.1321, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży betonowej, specjalizującej się w produkcji prefabrykatów betonowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Cieśla -2000 EUR netto

OFERUJEMY
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    wynagrodzenie w wysokości 14,97 EUR brutto/h
    zorganizowanie zakwaterowania
    opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii
    benefity w postaci trzynastej pensji, karty paliwowej, pakietu prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny
WYMAGANIA
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
    umiejętność odczytywania rysunku technicznego
    znajomość języka angielskiego poziomie komunikatywnym
    mile widziane posiadanie samochodu
OBOWIĄZKI
  • montaż drewnianych szalunków
    dokonywanie pomiarów
    praca na podstawie rysunku technicznego
    wykonywanie prac związanych z wytwarzaniem prefabrykatów betonowych
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres mailowy: a.zablocka@ksservice.pl bądź kontakt pod numerem 504-862-601

ODPOWIEDZ
cron