Cieśla szalunkowy - FRANCJA

PowerJobs
Posty:2
Rejestracja:czw maja 17, 2018 10:31 am

Post autor: PowerJobs » pt maja 18, 2018 8:50 am

PowerJobs to Agencja pracy tymczasowej działająca w ramach spółki ETC Group.

Współpracujemy z renomowanymi przedsiębiorstwami na terenie południowej Polski oraz Francji, działającymi w różnych sektorach przemysłu.

POSZUKUJEMY CIEŚLI SZALUNKOWYCH

Miejsce pracy: Francja

Zadania:

- Praca na budowie
- Prace ciesielskie - szalowanie ścian, stropów, schodów, słupów za pomocą systemów peri, doka, sateco

Wymagania:

- Udokumentowane kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku cieśli szalunkowego
- Umiejętność pracy na szalunkach typu peri, doka lub sateco
- Możliwość wyjazdu własnym samochodem, w ekipie, lub znajomość języka francuskiego mile widziane

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na długoterminowych projektach
- Atrakcyjne wynagrodzenie- 1850 euro netto za podstawowy czas pracy (152h) oraz możliwość wyrobienia nadgodzin
- Premie za znajomość języka, samochód oraz polecenia
- Bezpłatne zakwaterowanie
- Składki odprowadzane od średniej krajowej
- Odzież roboczą

Kontakt:

Agnieszka Dobrosielska
Specjalista ds. Rekrutacji

tel. kom.: (+48) 735 99 33 26
a.dobrosielska@powerjobs.pl

ODPOWIEDZ