Praca dla Cieśli w Belgii

Cadmax
Posty:1
Rejestracja:pn cze 08, 2020 8:17 am

Post autor: Cadmax » pn cze 08, 2020 8:31 am

Posiadam ofertę pracy na stanowisku Cieśli w Belgii

CadMax, jesteśmy firmą inżynieryjną specjalizującą się głównie w przemyśle kolejowym oraz oprzyrządowaniu spawalniczym i pomocniczym, jednakże wspieramy także z sukcesami przemysł automotiv. Świadczymy również usługi outsourcingu.
Miejsce pracy: Belgia
Region: Antwerpia, Leuven i okolice

W tym momencie poszukujemy: Cieśla

Cieśla

Wymagania:
• Doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku pracy,
• Umiejętności czytania rysunku technicznego,
• Samodzielnej realizacji powierzonych zadań,
• Dyspozycyjności i zaangażowania w realizacji wyznaczonych celów.
• 30-dniowego ubezpieczenia w Polsce

Zakres obowiązków:
• Praca na szalunkach systemowych
• Wykonywanie szalunków pod schody betonowe, belki, wieńce, słupy, stopy, ławy,
• Wykonywanie konstrukcji drewnianych,
• Wykonywanie pomiarów,
• Praca z rysunkiem technicznym

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie oparte na umowie o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie: obecnie € 15,59 brutto
• Możliwość natychmiastowego zatrudnienia, praca od zaraz
• Dodatek żywnościowy, 13stka z OPOC/PDOK w wysokości 9,12 % rocznego wynagrodzenia

Odwiedź nas też na naszej stronie:

Prosimy o zawarcie w CV zgodą na przetwarzanie danych osobowych, która jest niezbędna do udziału w procesie rekrutacji:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). "
Dodatkowa klauzula CV „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.Warunek konieczny.

Rodzaj pracy: Pełny etat, Stała
Agencja zatrudnienia: 20836
Kontakt: karolina.debowska@cadmax.pl, tel. 533 204 033

ODPOWIEDZ