Powrót do pracy po długiej chorobie
Cześć! Wracam do pracy po 2 miesiącach zwolnienia (miałam operację). Pracodawca mówi że muszę zrobić badania kontrolne zanim wrócę. Czy to obowiązkowe? Czuje się już dobrze i chciałabym jak najszybciej wrócić do normalności. medycyna pracy warszawa przyjmuje dopiero za tydzień a ja chciałabym wrócić wcześniej. Czy mogę odmówić takich badań skoro mam wypis ze szpitala?