Gwoździarka Makita AN943K

Kurikan
Posty:1
Rejestracja:ndz sie 12, 2018 10:18 am
Gwoździarka Makita AN943K

Post autor: Kurikan » ndz sie 12, 2018 10:39 am

Witam
Potrzebuje porady odnośnie Gwoździarki Makita AN943K.Kupiłem ją niedawno kierując się tym że np.Bosch jest drogi w późniejszym serwisie , Makita jest trochę tańsza. Okazało się jednak że narzędzia pneumatyczne Makity są objęte tylko 1 roczną gwarancją (jeżeli na firmę) a nie 3 letnią,ciekawe jak jest u innych producentów , wie ktoś......?
Poza tym gwoździe do Makity AN943K są ustawione pod kątem 31 stopni a Boscha czy DeWalt 34 stopnie .Do Makity nigdzie nie mogę znaleźć zamienników , z czym u innych producentów nie ma żadnego problemu (pasują np.YATO dużo tańsze).
Oryginalne gwoździe Makita są drogie , wychodzą drożej nawet od wkrętów.
Czy ktoś z Was posiada taką gwoździarkę? Jak długo? Jak się sprawuje? No i czy w ogóle można dostać do niej zamienne pasujące gwoździe (tańsze oczywiście). Jeżeli tak to gdzie je można kupić?
Proszę o wypowiedź tych którzy taką mają , lub wiedzą coś o dostępności gwoździ zamienników , lub czasu rękojmi czy gwarancji na nowe urządzenia u innych producentów. Nie koniecznie interesuje mnie odpowiedź kupiłeś to masz ... Po co strzępić język
Pozdrawiam wszystkich

ODPOWIEDZ