Re: Hala dla firmy murowana czy może stalowa

wisniewska_lila
Posty:1
Rejestracja:czw lip 11, 2019 8:32 am
Re: Hala dla firmy murowana czy może stalowa

Post autor: wisniewska_lila » czw lip 11, 2019 8:34 am

Polecam przede wszystkim kontakt z profesjonalistami. Odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą wybrać najlepszą opcję. W tym zakresie specjalizuje się m.in. https://commercecon.pl/

kubgra
Posty:3
Rejestracja:śr sie 21, 2019 5:21 pm

Re: Hala dla firmy murowana czy może stalowa

Post autor: kubgra » ndz wrz 01, 2019 10:15 pm

Też planuję otwierać magazyn i zastanawiam czy usługi księgowego są przydatne. Nigdy nie prowdziłem księowości a znajomy polecił mi skorzystać z http://www.ec-biuro-rachunkowe.pl/oferta/. Co o tym myślicie?

pops
Posty:1
Rejestracja:śr wrz 25, 2019 7:41 pm

Re: Hala dla firmy murowana czy może stalowa

Post autor: pops » śr wrz 25, 2019 7:46 pm

Obiekty murowane w zdecydowanej większości przypadków są dość drogie, a tym samym w wielu przypadkach nieopłacalne. Konstrukcje stalowe są coraz powszechniej stosowane, a więc jest to bezpieczne i sprawdzone rozwiązanie. Istotne jest jednak to, aby wybrać zaufanego wykonawcę, który zwraca uwagę nawet na najmniejsze detale :!: Oczywiście nie trzeba decydować się na współpracę zbyt pochopnie. Warto jest umówić się na konsultację, gdzie można poznać szczegółowe warunki współpracy. Dobrze jest również poprosić o wstępną wycenę projektu. Można to zrobić bezpłatnie na przykład tutaj: http://asbo.pl/.

Kajetanlabs
Posty:1
Rejestracja:pn lut 24, 2020 10:22 am

Re: Hala dla firmy murowana czy może stalowa

Post autor: Kajetanlabs » pn lut 24, 2020 10:33 am

Jeśli jest ktoś pewny inwestycji, i chce mieć porządną halę, którą może w przyszłości wykorzystać w inny sposób - to czemu by nie stawiać murowanej. W dzisiejszych czasach jednak taniej wychodzi zdecydowanie stawianie stalowej. Mozna budować o każdej porze roku, jest lekka i łatwa w transporcie. Mając budowę hali za soba, uzupełniamy teraz o sprzęty. Zamówiony mamy wagę na hak http://spais.pl/katalog/#silomierze-wagi i zastanawiam, czy to najlepszy wybór. :mrgreen:

ODPOWIEDZ