Strona 1 z 1

Propozycja

: pn lis 18, 2013 1:26 pm
autor: jarot
Jakiś czas temu zrodził się w mojej głowie pewien pomysł. Nie wiem czy dobry, czy zły osądźcie go proszę sami. Na razie na Forum chcę rzucić tylko temat pod dyskusję. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że umrze on śmiercią naturalną lub tez dyskusja posunie się dalej. Zobaczymy. :)

Mój pomysł polega na tym aby idąc za przykładem Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy zorganizować się w Stowarzyszenie Cieśli Polskich? Co sadzicie o tym pomyśle?

Damy radę stworzyc coś wspólnie dla siebie? Czy uważacie, że jest to nam do czegoś potrzebne? Możemy coś dzięki Stowarzyszeniu zyskać?

: wt gru 03, 2013 7:46 pm
autor: JARKO
Witam postanowiłem odpowiedzieć mimo że od niedawna jestem na tym forum w porównaniu do innych.Moim zdaniem pomysł przedni ze Stowarzyszeniem.Mogło by to wiele dać np. różne artykuły w technice zamocować bedą miały rekomendacje takiego stowarzyszenia,najleprze połączenia ciesielskie które się stosuje mając taką rekomendacje będą podstawą do gwarancji że wykonano je zgodnie ze sztuką ciesielstwa.I sami cieśle należąc do tego stowarzyszenia mogą ustalić ceny jednakowe albo podobne w zależności od regionu.Inwestorzy którym będzie zalerzało na solidnym cieśli będą mogli mieć wglą do sprawdzenia na stronie czy widnieje taka osoba.

: sob gru 07, 2013 12:52 pm
autor: jarot
Widzisz JARKO, jakieś nikłe zainteresowanie tym tematem, bynajmniej na razie.

: ndz gru 08, 2013 8:50 am
autor: gunar
nie nikłe tylko wpisywanie tych krzywizn pewnie wszystkich denerwuje :D
ja też myślałem kiedyś o takim związku nawet gadałem :D o tym z jaceka, ale ktoś to musi popchnąć dalej trzeba będzie utrzymać prezesa i radę nadzorczej i te odprawy milionowe jak w rządzie hehe może swojego mistrza wciągnę w końcu do dyskusji z Koszalina bo wiecie my tu nad morzem narwani jesteśmy od jedzenia tych dorszy i gdzieś tą energie trzeba wykorzystać, a gdzie jak nie tym forum

moim skromnym zdaniem dobry pomysł tylko te kilometry to nas ograniczają w nieznacznym stopniu

: ndz gru 08, 2013 9:03 am
autor: JARKO
Zjadł bym takiego dorsza.A sami je łowicie.U mnie to tylko paprykarze a jak się gdzieś pojedzie na taką rybkę to nie da się zjeść bo to wszystko z hodowli jest i śmierdzi mułem.Przepraszam że tak nie o temacie

: ndz gru 08, 2013 9:21 am
autor: gunar
czasami na kutrze ale to jest jak rąbanina belki siekierą ,bo każdy złapie po 30 szt dorsza a wprawni schodzą z dużą skrzynką dorsza, ale to trzeba znowu szybko zjeść i rozdają po rodzinie

: pn gru 09, 2013 12:29 pm
autor: Artdach
Nie znam się na tym za bardzo ale może byłaby możliwość zrzeszyć się jako "odłam" Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy i korzystać z ich struktur.

: pn gru 09, 2013 1:34 pm
autor: jarot
Ja również nie mam doświadczenia z zakładaniem stowarzyszeń, zrzeszeń, społeczności, itp. rzeczy. Aczkolwiek kiedyś w mojej głowie zrodził się taki pomysł i chciałem się z nim z Wami podzielić. Jak miałoby to wyglądać, tzn. struktura organizacyjna, etc., tego niestety nie wiem.

: pn gru 09, 2013 8:02 pm
autor: JARKO
Bardzo dobry pomysł aby przypisać się do stowarzyszenia tylko czy oni wyrażą na to zgodę raczej nikłe.Czytam o Stowarzyszeniu Dekarzy too nie traki proste by było z tym wystartować.Ale gdyby zrobić jak pan Artdach mówi to całe te procedury były by już za nami.Jeśli moge w takiej osobie mówić....

: śr gru 11, 2013 9:29 am
autor: Artdach
Może bez tego pana i samo Artur wystarczy. :)

Czy wyrażą zgodę ? Tak naprawdę oni to my, nie znam chyba nikogo kto by robił same więźby i nie krył od razu dachów więc do PSD pasujemy jak ulał. A może są na forum jacyś członkowie ?
Te durne kody mnie wykończą, to chyba dlatego to forum jest prawie martwe.

: śr gru 11, 2013 11:59 am
autor: JARKO
To tak z grzeczności Artur nie chcę nikogo urazić.Czasami nie da się tych kodów przepisać nawet.Dziś widziałem giętarkę która pisało posiada polską rekomendację Dekarzy pracowałem na niej kiedyć ale to tylko przez chwile a teraz mam olmeta który nie ma takij rekomendacji i muszę to pow. że lepiej mi się robi na tej czyżby zaczeli już oszukiwać bo płaci się za firmę.Ale to każdy może mieć inne odczucia.Dobrze by do to wyglądało cyt.POLSKIE STOWARZYSZENIE CIEŚLI I DEKARZY

: śr gru 11, 2013 12:20 pm
autor: JARKO
Komunikat Mojeforum.net
Ważna informacja: serwis mojeforum.net kończy działalność w dniu 15.01.2014.
Czy to koniec forum????

: śr gru 11, 2013 3:00 pm
autor: JARKO
Pewnie sobie ktoś pomyśli,że bezsensowna ta nasza dyskusja jest w ogóle

: czw wrz 04, 2014 10:02 am
autor: jarot
Rozpocząłem ten temat, to wypada coś napisać poniekąd na zakończenie tego wątku. Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany tematem przystąpienia do Stowarzyszenia dajcie znać w tym temacie.
Rozmawiałem z Jurkiem Romanowem i jak najbardziej możemy przystąpić wszyscy razem lub każdy z osobna do Polskiej Federacji Dekarzy Blacharzy i Cieśli.

Strona PFDBiC:

http://www.polskie.ciesielstwo-dekarstwo.pl

Pozdrawiam,
Jarek z Płocka.