Strona 1 z 1

Drzwi wejściowe

: czw lip 05, 2018 9:30 am
autor: bzet
Jakie wybrać drzwi wejściowe, aby z jednej strony były solidne, wytrzymałe, nie przepuszczały zimna, a jednocześnie miały nieszablonowy wygląd.
Co powiecie o drzwiach zewnętrznych wykonanych z aluminium?

Re: Drzwi wejściowe

: wt mar 12, 2019 6:29 pm
autor: limonka
W sumie drzwi wejściowe do domu to trzeba solidne wybrać, żeby posłużyły na długo. Fabryka Mikea specjalizuje się w tego typu drzwiach, dobre materiały, wysoka jakość to od razu widać, jak się widzi takie drzwi.

Re: Drzwi wejściowe

: czw mar 21, 2019 11:23 am
autor: marioosz
Takie aluminiowe drzwi z kilkoma ozdobnymi elementami są moim zdaniem super. Niezbyt przekombinowane, ale też i chyba dość bezpieczne. Nie jetem za to zupełnie przekonany do drzwi ze szklanymi zdobieniami... jakoś wydają mi się one mało trwałe, chociaż to zapewne tylko złudzenie, ale jednak :)

Re: Drzwi wejściowe

: pt lip 12, 2019 10:57 am
autor: pebt
Nie polecam drzwi wykonanych z drewna. Przynajmniej tam gdize świeci słońce. Niestety ale moja znajoma sie na takie zdecydowała od strony południowej oraz okna wygladają u niej bardzo źle.

Osobiscie mam aluminiowe i super się sprawdzają.

Re: Drzwi wejściowe

: czw sty 30, 2020 11:03 am
autor: artar
Polecam drzwi od firmy Ekoplast https://ekoplast-group.com/pl/drzwi-do-domu/

Dobre wykonanie
Energoszczelność
Jak rownież dobra cena w stosunku do parametrów jakie oferuja

Długo zastanawiałem się czy zdecydować się na drzwi drewniane czy moze jednak na drzwi metalowe, postawiłem na tę drugą opcję. Cenowo wychodzi podobnie ale drzwi metalowe są wytrzymalsze, nie reagują również ze słońcem. Jeśli drzwi są na stronie południowej albo zachodniej, w technologii drewnianej, po latach mogą być z nimi problemy.

Re: Drzwi wejściowe

: śr mar 04, 2020 12:20 pm
autor: artar
Są dosyc ciężkie ale dobrze pracują oraz nic sie nie zacina

Re: Drzwi wejściowe

: czw wrz 03, 2020 10:03 am
autor: Tobiaszr
Nie ma co kupować najtańszych drzwi wejściowych. I nie chodzi tutaj jedynie o kwestie bezpieczeństwa, ale o
kwestie estetyczne - drzwi to wizytówka domu i jest to element którego tak czesto sie nie wymienia. Kupujemy go na wiele lat
kwestie ogrzewania - porzadne drzwi powinny byc szczelne

Jesli miałbym tutaj polecić dobrą firmę, to bedzie to firma Kapica https://www.kapica.pl/ . Duże doswiadczenie oraz naprawdę porządna jakość wstawianych drzwi oraz okien. Warto zajrzeć sobie na ich stronę www - mają tam zdjęcia z wielu realizacji.