Sprzedaż nieruchomości
Mam na sprzedaż działkę i prywatnie mało kto się zgłasza, myślę,żeby puścić przez biuro,ale : czy biuro nieruchomości weźmie ode mnie prowizję tylko jak znajdzie mi klienta i się działka sprzeda czy za samo" zajęcie się moja sprawą" już mnie skasuje? Nie chce wydać pieniędzy a i kupca i tak nie mieć
Re: Sprzedaż nieruchomości
Pracuje w biurze nieruchomości. Prowizje pobieramy dopiero po transakcji. Jest to zapisane w umówię i zajmujemy się sprzedażą od a do z. A jeśli zależy Ci na sprzedaży tu i teraz polecam kontakt z nimi:
https://express-nieruchomosci.pl/
Skupują nieruchomośći.
https://express-nieruchomosci.pl/
Skupują nieruchomośći.