Balia ogrodowa gazowa

danisocz
Posty:134
Rejestracja:pn maja 05, 2025 11:18 am
Balia ogrodowa gazowa

Post autor: danisocz » czw maja 28, 2026 9:29 am

Zastanawiam się nad balią ogrzewaną na gaz. Co o tym sądzicie? Czy łatwiej jest ustawić stabilną temperaturę?

veve
Posty:191
Rejestracja:pn sie 26, 2024 9:54 am

Re: Balia ogrodowa gazowa

Post autor: veve » czw maja 28, 2026 11:26 am

Oczywiście że łatwiej. W każdej chwili możesz uruchomić lub zakończyć podgrzewanie wody. Dla porównania to tak jak używa się grila na gaz i na węgiel drzewny. Każde rozwiązanie ma swoje wady i zalety, od siebie polecam konatkt z firmą:
https://firmakora.pl/
Powinni doradzić jaka balia będzie najlepsza w Waszym przypadku.

ODPOWIEDZ