Balia ogrodowa gazowa
Zastanawiam się nad balią ogrzewaną na gaz. Co o tym sądzicie? Czy łatwiej jest ustawić stabilną temperaturę?
Re: Balia ogrodowa gazowa
Oczywiście że łatwiej. W każdej chwili możesz uruchomić lub zakończyć podgrzewanie wody. Dla porównania to tak jak używa się grila na gaz i na węgiel drzewny. Każde rozwiązanie ma swoje wady i zalety, od siebie polecam konatkt z firmą:
https://firmakora.pl/
Powinni doradzić jaka balia będzie najlepsza w Waszym przypadku.
https://firmakora.pl/
Powinni doradzić jaka balia będzie najlepsza w Waszym przypadku.