Drewutnia
-
Grzegorz Andrychiewicz
- Posty:346
- Rejestracja:sob mar 20, 2010 9:57 pm
Macie może pomysł na zadaszenie drewna?Chodzi mi,żeby to zadaszenie nie tylko chroniło drewno przed opadami,ale spełniało też funkcję dekoracyjną.
-
Grzegorz Andrychiewicz
- Posty:346
- Rejestracja:sob mar 20, 2010 9:57 pm

