Re: Jaki rodzaj podłogi do hali magazynowej

cieslapp
Posty:13
Rejestracja:czw lut 21, 2019 3:26 pm
Re: Jaki rodzaj podłogi do hali magazynowej

Post autor: cieslapp » pt lut 22, 2019 3:43 pm

nie zdecydowałbym sie na pcv w hali, raczej szedłbym w coś co da się szybko i łatwo zdezynfekować, może jakieś specjalne płyty?

artlub
Posty:10
Rejestracja:wt cze 18, 2019 8:28 am

Re: Jaki rodzaj podłogi do hali magazynowej

Post autor: artlub » czw sie 22, 2019 8:09 am

U siebie montowałem płyty betonowe jak remontowałem magazyn, wcześniej była wylewka, ale w ogóle się nie sprawdzała. Sam remont magazynu zjadł bardzo dużo moich oszczędności i musiałem wziąć pożyczkę z taktofinanse Magazyn udało się całkiem sprawnie ukończyć i od kilku miesięcy już hula

MariuszM
Posty:5
Rejestracja:wt lis 19, 2019 8:20 pm

Re: Jaki rodzaj podłogi do hali magazynowej

Post autor: MariuszM » wt lis 19, 2019 8:25 pm

Material na podloge trzeba oczywiscie dostosowac do panujacych wymogow. Wszsytko powinno zostac uwzglednione w dokumentacji technicznej danego obiektu. Tak jak juz ktos wczesniej napisal, jednym z bardziej sprawdzonych rozwiazan bedzie tutaj gres techniczny. Z praktycznego punktu widzenia jest to material praktycznie niezniszczalny. Trzeba miec na uwadze tutaj dobrze przygotowane podloze oraz klej elastyczny bo inaczej moze byc slabo. Co do samego producenta to warto zobaczyc oferte Paradyz - https://sklep.paradyz.com/produkty/gres-techniczny W tej branzy dzialaja od bardzo dawna wiec ludzie cenia ich zaufaniem.

Tobiaszr
Posty:79
Rejestracja:pn lut 17, 2020 12:40 pm

Re: Jaki rodzaj podłogi do hali magazynowej

Post autor: Tobiaszr » czw cze 25, 2020 7:36 am

Widzę tutaj jedno jedyne rozwiązaniem jest moim zdaniem posadzka przemysłowa. Posadzki przemysłowe wykorzystywane są w pomieszczeniach o dużej powierzchni - magazynach i halach przemysłowych. Ze względu na swoje przeznaczenie, narażone są na wiele nieprzyjaznych czynników - nacisk pracujących maszyn, zmienne temateratury i poziom wilgoci, wystawienie na działanie toksycznych i żrących substancji.

Ze swojej strony polecam kontakt z MCM https://www.mcmproject.com.pl . Powinni coś doradzić.

ODPOWIEDZ