Galeco wyróżnione w Plebiscycie Gazele Biznesu 2019

Galeco Gazele Biznesu
Galeco Gazele Biznesu 

Dziennik Puls Biznesu co roku od ponad 20 lat bada i analizuje wyniki firm, wskazując te najprężniej się rozwijające. Nagrody przyznawane przez periodyk należą dziś do jednych z najbardziej prestiżowych, a ich posiadanie to niewątpliwa oznaka sukcesu.

Gazele Biznesu to ogólnopolski ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. To także swoisty znak rozpoznawczy przedsiębiorstw mogących pochwalić się dobrą kondycją finansową, właściwym zarządzaniem i wzorową reputacją.

W elitarnym gronie

Gazele Biznesu to ranking, w którym badane są wyniki firm za pełne trzy poprzedzające lata, a o miejscu na liście decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów w analizowanym okresie. Plebiscyt Pulsu Biznesu uchodzi za jedno z najrzetelniejszych i najpopularniejszych wyróżnień. Nagrody, jak i wyróżnienia przyznawane przez dziennik są niewątpliwie doskonałą rekomendacją mającą olbrzymie znacznie w kształtowaniu relacji biznesowych. Wyrażają bowiem wiarygodność firmy, jej nienaganną reputację, a także umiejętność rozwijania biznesu – atrybuty tak ważne z punktu widzenia potencjalnych kontrahentów. Galeco znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się polskich przedsiębiorstw – Gazel Biznesu 2019. To nie pierwszy raz kiedy podkrakowski producent systemów rynnowych został dostrzeżony i doceniony.  – Jest to dla nas wielki zaszczyt i wyróżnienie, które zarazem potwierdza słuszność naszych decyzji w zakresie produktów, jak i organizacji biznesu, które przyczyniły się do zanotowania corocznych wzrostów przychodów na przestrzeni ostatnich trzech lat – mówi Anna Góral, Specjalista ds. Marketingu Galeco. Niewątpliwie wpływ na te wyniki miała wytężona praca pracowników, ich zaangażowanie, a także partnerskie relacje biznesowe z klientami.


Data utworzenia: 16.01.2020


Komentarze

  • Jacek napisał(a):

    Wyróżnienie przez dziennik Puls Biznesu jest uznaniem dla kierunku rozwoju firmy i można tylko pogratulować takiej wyróżnionej firmie.Dzięki takim rankingom firmy mogą dążyć do jeszcze lepszych osiągnięć na rzecz społeczeństwa i to głównie o to chodzi aby potencjalni klienci tych firm byli w pełni zadowoleni z ich oferty i usług.

  • Piotr napisał(a):

    nagroda należy się bo dobrze produkują. niech firma rozwija się dalej. ich produkty są dobrej jakości. klienci nie narzekają. czekamy na więcej.

dołącz do dyskusji

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Podobne artykuły