Na rynku

Galeco wyróżnione w Plebiscycie Gazele Biznesu 2019

Dziennik Puls Biznesu co roku od ponad 20 lat bada i analizuje wyniki firm, wskazując te najprężniej się rozwijające. Nagrody przyznawane przez periodyk należą dziś do jednych z najbardziej prestiżowych, a ich posiadanie to niewątpliwa oznaka sukcesu.

Gazele Biznesu to ogólnopolski ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. To także swoisty znak rozpoznawczy przedsiębiorstw mogących pochwalić się dobrą kondycją finansową, właściwym zarządzaniem i wzorową reputacją.

W elitarnym gronie

Gazele Biznesu to ranking, w którym badane są wyniki firm za pełne trzy poprzedzające lata, a o miejscu na liście decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów w analizowanym okresie. Plebiscyt Pulsu Biznesu uchodzi za jedno z najrzetelniejszych i najpopularniejszych wyróżnień. Nagrody, jak i wyróżnienia przyznawane przez dziennik są niewątpliwie doskonałą rekomendacją mającą olbrzymie znacznie w kształtowaniu relacji biznesowych. Wyrażają bowiem wiarygodność firmy, jej nienaganną reputację, a także umiejętność rozwijania biznesu – atrybuty tak ważne z punktu widzenia potencjalnych kontrahentów. Galeco znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się polskich przedsiębiorstw – Gazel Biznesu 2019. To nie pierwszy raz kiedy podkrakowski producent systemów rynnowych został dostrzeżony i doceniony.  – Jest to dla nas wielki zaszczyt i wyróżnienie, które zarazem potwierdza słuszność naszych decyzji w zakresie produktów, jak i organizacji biznesu, które przyczyniły się do zanotowania corocznych wzrostów przychodów na przestrzeni ostatnich trzech lat – mówi Anna Góral, Specjalista ds. Marketingu Galeco. Niewątpliwie wpływ na te wyniki miała wytężona praca pracowników, ich zaangażowanie, a także partnerskie relacje biznesowe z klientami.

5/5 - (3 votes)

Data publikacji: 16 stycznia, 2020

Autor:

5/5 - (3 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Piotr
    piątek, 17 stycznia, 2020

    nagroda należy się bo dobrze produkują. niech firma rozwija się dalej. ich produkty są dobrej jakości. klienci nie narzekają. czekamy na więcej.

  2. Jacek
    czwartek, 30 stycznia, 2020

    Wyróżnienie przez dziennik Puls Biznesu jest uznaniem dla kierunku rozwoju firmy i można tylko pogratulować takiej wyróżnionej firmie.Dzięki takim rankingom firmy mogą dążyć do jeszcze lepszych osiągnięć na rzecz społeczeństwa i to głównie o to chodzi aby potencjalni klienci tych firm byli w pełni zadowoleni z ich oferty i usług.

Podobne artykuły