Na rynku

Galeco ze statuetką Złotego Championa 2020 roku

Znamy już najbardziej cenione przez wykonawców firmy, którym przyznano wyróżnienia i tytuły Budowlanych Marek Roku 2020. W kategorii „Systemy Rynnowe” po raz kolejny zwyciężyło Galeco. Podkrakowski producent świętujący wkrótce jubileusz 25-lecia działalności udowadnia, że wytrwałość i reagowanie na potrzeby rynku, przynoszą efekty.

Od ponad 15 lat ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku przygotowuje znany i ceniony, a co najważniejsze – niezależny – ranking opinii oraz preferencji firm wykonawczych. Przedstawiciele sektora budowlanego oddają swoje głosy w aż 45 kategoriach. Badanie ankietowe uznawane jest za jedno z najbardziej wiarygodnych i miarodajnych, a jego ogólnopolski zasięg pozwala zgromadzić autentyczne wskazania. Dla firm biorących udział w plebiscycie jest to więc nie tylko cenne źródło wiedzy o swoim wizerunku, ale i pozycji w branży. W kategorii „Systemy Rynnowe” głosami respondentów po raz kolejny zwyciężyło Galeco. Tytuł Budowlanej Marki Roku ankietowani przyznali tym samym rodzinnemu polskiemu przedsiębiorstwu. Pod uwagę brano m.in. kryterium  częstotliwości stosowania produktów firmy, ich jakość i relację do ceny. – To wielki zaszczyt ponownie znaleźć się w gronie najlepszych marek budowlanych w Polsce. Jak każda nagroda, tak i ta, przynosi ogromną satysfakcję, a także dodaje energii do dalszej, wzmożonej pracy. Szczególnie cieszymy się, że wyróżnienie przyznane zostało głosami Wykonawców, którzy na co dzień pracują na naszych systemach. W Galeco dokładamy wszelkich starań, by naszym Partnerom dostarczać najwyższej jakości rozwiązania – zarówno pod kątem ich funkcjonalności, jak i estetyki. Wiemy też, że budowanie rozpoznawalności musi iść w parze z rozwijaniem relacji handlowych i troską o nie. Na końcu bowiem wszystko sprowadza się do ludzi – są najważniejsi, bo bez ich doświadczenia, kreatywności i wiary we wspólnie obrany cel niewiele udałoby się zdziałać  – mówi Anna Góral, specjalista ds. marketingu Galeco.

5/5 - (21 votes)

Data publikacji: 15 czerwca, 2020

Autor:

5/5 - (21 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Filip
    poniedziałek, 15 czerwca, 2020

    Elegancko, Galeco ma produkty dobrej jakości, a więc nagroda należy się. Ważne, że słuchają ludzi i tworzą produkty dla nich. Oby tak dalej, rozwój takich firm jest nam potrzebny.

  2. obywatel
    środa, 17 czerwca, 2020

    Warto wyróżniać i nagradzać uczciwe i odpowiedzialne firmy,a statuetka Złotego Championa 2020 roku jest prestiżową nagrodą.Dzięki takim nagrodom wiemy które firmy są rzetelnymi i uczciwymi w stosunku do klientów.

Podobne artykuły