Windy, dźwigi i wciągarki dekarskie

Glasslift wyłącznym dystrybutorem niemieckich żurawi dekarskich SkyWorker marki PAUS

Spółka Glasslift z siedzibą w Zgierzu jest doskonale znana na rynku wytwórców i montażystów okien, szyb i drzwi. Uzyskała rekomendację takich graczy na rynku, jak m.in. Aluprof czy Fakro, ale niewielu wie, że Glasslift jest do dziś jedyną firmą w branży dźwigowej, która posiada rekomendację Związku Polskie Okna i Drzwi.

Spółka od lat oferuje doskonałe usługi i wyroby, wśród których można wymienić mini żurawie, manipulatory i ssawki o udźwigu do dwóch ton, czy też własnego projektu wózki transportowe do drzwi, okien, szyb, kamieni i płyt drewnianych lub kompozytowych, których nośność sięga niemal 1000 kg. Od niedawna w ofercie spółki pojawiły się uznane w całej Europie żurawie budowlano-dekarskie niemieckiej marki PAUS, obchodzącej w 2018 roku 50-lecie swej działalności. Przewodzi im topowy model oferowany pod nazwą SkyWorker PTK31. Żuraw ten stanowi znakomitą alternatywę dla dużych dźwigów, które często są wykorzystywane do podawania ładunku na znaczne wysokości. Jest on dość kompaktowy i w pełni mobilny, dzięki czemu maszyna bardzo szybko jest wdrażana do pracy. Szeroka gama dostępnych akcesoriów pozwala na zastosowanie żurawia w pracach ogólnobudowlanych, dekarskich, wykończeniowych czy remontowych.

Maszyna ta, ważąca 3,5 tony, zbudowana jest na podwoziu ze stali konstrukcyjnej z pokrywami z aluminiowej blachy ryflowanej. Natomiast pakiet masztu zrobiony jest z wytrzymałych i lekkich zarazem aluminiowych profili zamkniętych, gwarantując maksymalną wysokość haka na poziomie 31 metrów przy bocznym wysięgu do 25 metrów. Stabilizację w czasie pracy zapewniają cztery hydrauliczne podpory, składane i wysuwane teleskopowo do 4,80 metra, zaś do dokładnego wypoziomowania urządzenia służą zintegrowane poziomice.

Glasslift wyłącznym dystrybutorem niemieckich żurawi dekarskich SkyWorker marki PAUS

Do istotnych cech i wyposażenia maszyny należą: hamulec najazdowy, stabilne koło podporowe, osłony ochronne nad siłownikami pakietu masztu, zawory zwrotne dla wszystkich siłowników i wciągarki ładunkowej oraz ogranicznik momentu (Nm) wciągarki dla zachowania najwyższego bezpieczeństwa, szczególnie przy maksymalnych ładunkach sięgających 1600 kg. Specjalny moduł elektroniczny nadzoruje położenie podpór i obciążenie, sterując proporcjonalnie wszystkimi ruchami. Doskonałym rozwiązaniem jest sterowanie radiowe z dwustronną komunikacją, włącznie z sygnalizacją obciążenia – to bardzo usprawnia pracę. Warto też pamiętać, że urządzenie spełnia normy EN 13000, UVV oraz TUV, a także posiada dopuszczenie do ruchu po drogach publicznych jako maszyna budowlana holowana za pojazdem.

Glasslift oferując tego doskonałego żurawia, zapewnia też wykwalifikowanych fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Warto więc mieć obie nazwy na oku – zarówno markę PAUS, jak i Glasslift.

Glasslift
glasslift.pl
info@glasslift.pl
+48 504 304 604

5/5 - (5 votes)

Data publikacji: 16 grudnia, 2019

Autor:

5/5 - (5 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. obywatel
    poniedziałek, 16 grudnia, 2019

    Miałem okazję widzieć pracę żurawia dekarskiego SkyWorker marki Paus i przyznam się byłem pod wrażeniem możliwości tego żurawia i dobrze się stało,że te żurawie będą bez problemowej w dystrybucji na naszym rynku.

  2. Grzegorz
    poniedziałek, 16 grudnia, 2019

    mobilny żuraw SkyWorker o sporych możliwościach przenoszeniach sprawdzi się na niewielkich budowach. łatwy transport i jedna osoba do obsługi powinna wystarczyć. teraz niemiecka jakość będzie lepiej dostępna na polskim rynku.

Podobne artykuły