Budownictwo drewniane

GLULAM PRO – projektant i dostawca nowoczesnych konstrukcji drewnianych

Glulam Pro – dystrybucja drewna konstrukcyjnego C24, KVH, BSH, HBE, CLT.

Projektowanie

Od 2006r. projektujemy konstrukcje drewniane. Jesteśmy aktualnie skoncentrowani na najnowocześniejszych i prężnie rozwijających się technologiach masywnych typu CLT oraz HBE.
Wciąż zajmujemy się także projektowaniem konstrukcji wielkowymiarowych z drewna klejonego – od czego tak naprawdę rozpoczęła się nasza historia.

Zajmujemy się również realizowaniem kompletnych projektów konstrukcji obiektów wraz z fundamentami, konstrukcjami mieszanymi np. żelbet-drewno czy stal-drewno. Nasza oferta w tym zakresie skierowana jest głównie do architektów, inwestorów indywidualnych, producentów domów oraz wszelkich innych konstrukcji drewnianych.

GLULAM PRO - projektant i dostawca nowoczesnych konstrukcji drewnianych

Przedstawicielstwo

Dzięki zdobytemu doświadczeniu, nawiązanym kontaktom oraz idei budowania długofalowych relacji rozwinęliśmy kolejną gałąź naszej firmy stając się przedstawicielem topowych europejskich producentów konstrukcji drewnianych.
Od 2015 r. jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firmy Huttemann na Polskę (aktualnie grupa Mayr Melnhof Holz), z którą współpraca trwa nieprzerwanie do dziś. Od tego czasu dodajemy do naszego przedstawicielstwa nowych producentów, co pozwala nam aktualnie stworzyć bardzo kompleksową ofertę w segmencie konstrukcji drewnianych. Dostarczamy przede wszystkim drewno C24, KVH, BSH, HBE oraz mocno rozwijające się CLT do stałych kontrahentów dysponujących magazynami, jak również dużych wykonawców konstrukcji drewnianych.

Aktualnie mocno skupiamy się na rozszerzeniu naszej oferty o kolejne produkty drewniane typu deski tarasowe, elewacyjne, zatem zapraszamy do śledzenia nas na bieżąco.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 503 037 177 lub na stronie www.glulam.pl

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 8 listopada, 2022

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły