Obróbki dekarskie

Gotowe obróbki blacharskie – oszczędność czasu i pieniędzy

Czas, jakość i precyzja, to jedne z najważniejszych elementów w budownictwie. Wydawać by się mogło, że w obecnych czasach o każdy z tych aspektów nie łatwo. Nic bardziej mylnego! Gotowe obróbki blacharskie, nie tylko ułatwiają i skracają czas pracy, przyczyniając się do znacznych oszczędności, ale dzięki idealnemu dopasowaniu do specyfiki architektonicznej budynku, gwarantują również doskonałą trwałość i szczelność poszycia dachowego.

Upał, wiatr, deszcz – wszyscy znamy zmienne i niesprzyjające warunki atmosferyczne, które utrudniają prace dekarskie, a niekiedy sprawiają, że ich wykonanie jest zupełnie niemożliwe. Każdy z nas zdaje sobie sprawę z konsekwencji, jakie wynikają z opóźnień realizacji i niedotrzymania terminów. Właśnie dlatego warto korzystać z gotowych rozwiązań, które oprócz doskonałej jakości, cechują się stosunkowo łatwym i niezwykle szybkim montażem. Jednym z najbardziej cenionych producentów gotowych obróbek blacharskich jest firma Piastek z Rudnik koło Częstochowy. Jej właścicielem jest Tomasz Piestrzyński, który już od wczesnych lat młodzieńczych, zdobywał wiedzę i doświadczenie, pomagając ojcu dekarzowi.

„Sprzedajemy czas”

Właśnie tak o swojej działalności mówi właściciel firmy. I z tym stwierdzeniem nie sposób się nie zgodzić. Wysokiej jakości gotowe obróbki blacharskie firmy Piastek, są dużym ułatwieniem dla dekarzy, umożliwiają przyspieszenie prac oraz zapewniają doskonałą szczelność połączeń różnych elementów dachu. – Wiecznym problemem w budownictwie jest brak rąk do pracy i dostatecznej ilości rzetelnych wykonawców. Tym właśnie potrzebom wychodzimy naprzeciw. Jesteśmy w stanie małej firmie z trzema dekarzami zapewnić takie zaplecze, że sobie poradzi ze zleceniem, do którego potrzebnych było dotąd 10 ludzi i to z dużą wiedzą. Z przygotowanymi, gotowymi elementami nawet 3 ludzi jest w stanie sobie poradzić z dużą inwestycją. Nie tracą czasu na obmyślenie sposobu montażu. Dostają gotowy element wraz ze schematem montażu i ich zadaniem jest jedynie poskładanie dachu zgodnie z tym, co znajduje się na rysunku – wyjaśnia właściciel firmy Piastek, Tomasz Piestrzyński.

Wiedza i doświadczenie

Realizując zamówienie w firmie Piastek, możemy mieć pewność, że każdy z elementów będzie doskonale współgrał z resztą połaci. Dokonując zamówienia, nawet do najbardziej skomplikowanego projektu, wystarczy podać surowy wymiar poszczególnych elementów. Doświadczeni specjaliści, wyręczą nas i sami ustalą choćby ilość niezbędnych naddatków, a większość prac zostanie wykonana przy użyciu profesjonalnych i gwarantujących powtarzalność maszyn CNC. – W zasadzie jesteśmy w stanie spełnić każdą potrzebę – zapewnia Tomasz Piestrzyński.
Warto również zaznaczyć, że firma, jako jedna z niewielu, dzięki dużemu i na bieżąco uzupełnianemu magazynowi, nie odnotowała dotąd większych problemów z materiałami – a, jak powszechnie wiadomo, od jakiegoś czasu z brakiem ich dostępności zmaga się wiele firm budowlanych.

Montaż dla każdego

Długi czas oczekiwania i coraz bardziej ograniczony dostęp do profesjonalnych wykonawców, nierzadko zmuszają inwestorów do montażu gotowych elementów we własnym zakresie. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, firma Piastek, oprócz produkcji gotowych elementów w bogatej kolorystyce RAL, zapewnia również pomoc w zakresie technicznym oraz oferuje bogatą gamę niezbędnych narzędzi blacharskich marki Stubai.
– Na przestrzeni 4 lat, odkąd wykonujemy gotowe obróbki blacharskie, jeszcze nie zdarzył się klient, który nie poradziłby sobie z montażem. Obróbki są tak przygotowane, żeby maksymalnie uprościć ich instalację – podkreśla Tomasz Piestrzyński.

PIASTEK TOMASZ PIESTRZYŃSKI
ul. Grzybowska 22, 42-240 Rudniki
tel. +48 609 789 090
e-mail: biuro@piastek.pl
www.piastek.pl

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 7 października, 2022

Autor:

5/5 - (1 vote)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły