Obróbki dekarskie

Gotowe obróbki blacharskie

Solidny i starannie wykonany dach jest równie ważny, jak trwałe fundamenty. Ma bezpośredni wpływ na jakość i szczelność całej konstrukcji, dlatego nie mniej ważny od rodzaju materiału pokrywającego połać dachową, jest właściwy wybór i staranne wykonanie obróbek blacharskich.

Wiatrownica, pas podrynnowy i podbitka na rąbek tradycyjny.
Wiatrownica, pas podrynnowy i podbitka na rąbek tradycyjny.

Obróbki blacharskie, choć mało widoczne, stanowią jeden z najważniejszych elementów konstrukcyjnych. Są niezbędne, by w prawidłowy sposób wykonać trwałe pokrycie, precyzyjnie zabezpieczające budynek przed czynnikami atmosferycznymi. Bez nich, stworzenie solidnego dachu jest niemożliwe, dlatego też warto wybierać gotowe elementy, wykonane z najlepszych materiałów, przez renomowaną firmę. Jednym z popularniejszych, uniwersalnych i najtrwalszych sposobów krycia dachów jest blacha na rąbek. Firma „Piastek” z siedzibą w Rudnikach k. Częstochowy koncentruje się na produkcji gotowych i łatwych w montażu obróbek na rąbek tradycyjnych, dostosowanych do rosnących wymagań i oczekiwań w zakresie wysokiej jakości materiałów wykończeniowych.

Attyka na rąbek tradycyjny.
Attyka na rąbek tradycyjny.

Z dbałością o szczegóły

Kiedy mówimy o atrakcyjnym, trwałym i mocnym dachu, mamy na myśli ujednoliconą konstrukcję, bez widocznych śrub, której każdy szczegół został wykonany z dbałością i precyzją. Wiatrownice, pasy podrynnowe, podbitka, obróbki kominów, czapy kominowe, obróbki attyk i ogniomurów, a także inne akcesoria do wykończenia dachu to elementy, które powinny podkreślić również efekt wizualny zadaszenia.

Gotowa obróbka komina na wymiar.
Gotowa obróbka komina na wymiar.

Korzystajmy więc z gotowych rozwiązań, dostarczanych przez doświadczonych producentów, którzy do wykonania swoich produktów wykorzystują jedynie najlepszej jakości materiały i sprawdzone rozwiązania. Firma „Piastek” oferuje produkty wykonane z wysokie jakości blach płaskich tytanowo – cynkowych, stalowych powlekanych i aluminiowych, w bogatej palecie kolorystycznej RAL. Ich dodatkową zaletą jest fakt, że można je stosować do wszystkich rodzajów pokryć dachowych. Inwestor może zamówić gotowe narożniki, obróbki/ formatki oraz łącznik typu “T”.

Co istotne, firma może przygotować obróbki blacharskie pod konkretne, indywidualne zamówienie, dzięki czemu kształt, wymiar i ilość każdego elementu dostosowana jest do konstrukcji konkretnego dachu.

Narożnik attyki z jednego elementu.
Narożnik attyki z jednego elementu.

Gotowe obróbki blacharskie na każdy rodzaj dachu

Jeśli zastanawiasz się, na jakim dachu można wykorzystać gotowe obróbki blacharskie, odpowiedź jest prosta – na każdym!
Gotowa obróbka blacharska sprawdzi się na wszystkich rodzajach połaci, niezależnie od tego, czy jest to dach płaski, stromy, dwuspadowy, czy konstrukcja wielospadowa. Dzięki bogatej gamie oferowanych produktów, ich dokładności i powtarzalności oraz prostemu montażowi, każdy dach zostanie wykonany solidnie i dokładnie.

Parapet z zamkniętymi szczelnie bokami.
Parapet z zamkniętymi szczelnie bokami.

Sprawdzona jakość – doskonałe wykonanie

Przy wyborze gotowych obróbek blacharskich należy brać pod uwagę produkty oferowane przez godne zaufania i wyspecjalizowane firmy, których wiedza, doświadczenie, umiejętności i precyzja wykonania, przekładają się na najwyższą jakość oraz trwałość.

Detal zakończenia rąbka tradycyjnego.
Detal zakończenia rąbka tradycyjnego.

Korzystając z usług firmy „Piastek”, wystarczy wysłać projekt lub rysunek, aby uzyskać dokładnie wyliczoną ilość wszystkich niezbędnych obróbek (wraz z obróbkami startowymi i zamykającymi) oraz szczegółową instrukcję montażu.

F.P.H.U. PIASTEK Tomasz Piestrzyński
ul. Grzybowska 22, 42-240 Rudniki
tel. +48 609 789 090
www.piastek.pl


Data publikacji: 15 grudnia, 2021

Autor:Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły