Łączniki

Grupa ETANCO ponad pół roku w Polsce – te same produkty, ci sami ludzie – nowe technologie, większe możliwości

Już ponad 65 lat grupa ETANCO projektuje, produkuje i dostarcza na rynek produkty monatżowe dla rynku budowlanego. Założona w 1952 roku przez Ronana Lebraut, który do dziś zajmuje stanowisko prezesa, stała się  międzynarodową grupą opartą nie tylko na przedsiębiorczości, ale – co ważne- na rodzinnej atmosferze. Prezes z charyzmą ceni innowacyjność. Skupia się jednak na osłudze klienta, decydującej o sile i rozwoju marki. 

“Twoja budowa to nasza budowa” – takie hasło przyświeca  grupie ETANCO od lat. Takie niepowtarzalne podejście i jego skuteczność potwierdzone zostało liczbą 150 patentów i 80 tys. produktów w ofercie. Grupa ta obsługuje już 18 tys. klientów w 51 krajach. Takie powodzenie możliwe było dzięki otwartości na potrzeby klienta, a także niestandardowym pomysłom i przyczyniło się do wywindowania grupy na pozycję lidera w zamocowaniach. Polski oddział ma  w swojej ofercie takie systemowe rozwiązania dla budownictwa jak: termo- i hydroizolację dachów płaskich i skośnych, zmocowania lekkiej obudowy hal czy konstrukcji dachów.

Jerzy Górczyński – Managing Director polskiego oddziału ETANCO zwraca uwagę, iż :  „Branża elementów złącznych jest specyficzna. Nie ma na niej bowiem takiego produktu, który spełni oczekiwania wszystkich. Tutaj liczą się rozwiązania sprawdzone i nowoczesne. Zatem za każdym razem to, który z produktów spełni najlepiej i najpełniej swoje zadanie w projekcie – jest dla nas zagadką i wyzwaniem”.

Grupa ETANCO – unikalne podejście

Grupa ETANCO weszła na polski rynek wraz z akwizycją GBO Fastening Systems Sp. z o.o. Nowe możliwości rozwoju i poszerzenia oferty w Polsce daje przejęcie fabryki elementów złącznych w Ornecie w woj. warmińsko-mazurskim. Unikalne podejście do każdej budowy zostanie zatem zastosowane także na polskim rynku. Produkowane w Ornecie zamocowania nadal będą wyróżniały się najwyższą jakością, od czerwca jednak na opakowaniach znajdzie się logo ETANCO. Nowe produkty wprowadzane będą na rynek stopniowo. Nie ulegną zmianie także kontakty handlowe. O klientów zadba ten sam zespół profesjonalistów.

.

Grupa ETANCO

Z ETANCO zostają najlepsi ludzie i najlepsze produkty – mówi Jerzy Górczyński –  Fabryka w Ornecie rozwinie się dzięki francuskiej marce i nowym technologiom. Wszystkie proces malowania i pakowania skoncentrowano w jednej hali, by wygospodarować miejsce na przyszłą, poszerzoną ofertę. Nowy automat malarski zwiększy moc produkcyjną fabryki, powiększona zostanie także przestrzeń magazynowa.

Jerzy Górczyński Grupa ETANCO

Jerzy Górczyński

Lata doświadczenia w produkcji pozwoliły na zaoferowania szerokiej gamy łączników i rozwiązań mocujących, a produkty spełniają najwyższe standardy. Firma nie spoczywa na laurach i cały czas się rozwija. Według Ronana Lebrauta bowiem bycie innowacyjnym oznacza posiadać te wszystkie rozwiązania, których potrzebują klienci, rozwijając się przy tym nieustannie. Właśnie dlatego dla Grupy prócz produktu finalnego tak ważna jest obsługa klientów i jej jakość.

Zarówno dotychczasowe, jak i nowe rozwiązania – mówi Jerzy Górczyński- projektujemy nie tylko zgodnie z wymaganiami technicznymi, ale też ze szczególną dbałością o środowisko. Chcemy, by te rozwiązania poprawiały warunki pracy i podnosiły komfort użytkowania budynku. Będziemy zatem jako ETANCO jeszcze bliżej potrzeb naszych klientów.

 

Zakład Produkcyjny ETANCO w Ornecie
ul. Olsztyńska 30, 11-130 Orneta
info@etanco.pl
www.etanco.pl

3.8/5 - (57 votes)

Data publikacji: 13 lipca, 2018

Autor:

3.8/5 - (57 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Wiocha
    czwartek, 13 czerwca, 2019

    juz nie ci sami ludzie ponieważ cały dział Inwestycji się zwolnił i dział techniczny wraz z produkt Menadżerem ………….czyli ci sami ludzie już nie jest aktualne

Podobne artykuły