Na rynku

GRUPA PSB – dla profesjonalistów

Grupa PSB ma już 20 lat. Założona w Wełeczu k/Buska-Zdroju jest w czołówce firm dystrybuującym materiały dla budownictwa do domu, a także ogrodu. 382 małe i średnie firmy w dużej mierze rodzinne zrzeszone są przez grupę. Imponojąca jest też ilość sklepów i składów budowlanych obsługiwanych przez tę grupę.

Sprzedaż materiałów budowlanych Grupy PSB  w 2017 r. wyniosła 6,24 mld zł i była o 9,5% lepsza od osiągniętych w roku poprzednim. Znajomość marki deklaruje ok. 46% Polaków, sklepów PSB Mrówka 57%, a profesjonalnych sklepów PSB Profi – 21%.

GRUPA PSB – dla profesjonalistów

Grupa PSB zadbała, by każdy kto jest zainteresowany budową czy remontem domu lub mieszkania znalazł coś dla siebie. 360 tyś. Pozycji to asortyment pochodzący od 715 dostawców. Każdy z nich jest polskim znanym i cenionym producentem materiałów. Znajdziemy tu dostawców produkujących materiały dla dekarzy jak choćby: Blachy Pruszyński, Braas, BudMat,  Galeco, Gamrat, Icopal,  Klober, Lindab,  Onduline,  Profil,  Ruukki, Scala, Wavin.

Placówki Profi mają w ofercie materiały, z których na co dzień korzystają firmy wykończeniowe, w sklepach Mrówka znajdziemy gamę produktów wykończeniowych, dekoracyjnych, ogrodowych czy oświetleniowych. Są tu także elektronarzędzia. PSB stawiają na jakość materiałów, ale nie tylko. Dbają o rzetelność i usługi okołosprzedażowe. Rozbudowa sieci detalicznych PSB Mrówka to nie tylko wygoda, ale także podniesienie standardów obsługi i zwiększenie gamy produktów. PSB Profit z tradycyjnych hurtowni zostają przekształcone w centra budowlane, specjalizujące się w artykułach dla firm wykończeniowych i charakteryzujących się nowoczesnością i rzetelnością.

GRUPA PSB – dla profesjonalistów

Fachowa i rzetelna obsługa stała się domeną placówek PSB. Można tu liczyć na doradztwo i pomoc przy wyborze materiałów bez względu na stopień skomplikowania inwestycji. Zarówno trudności natury technologicznej, jak i logistycznej są tu rozwiązywane z największą starannością.

Placówki stają się nowoczesnymi hurtowniami, które w swym standardzie prócz tak oczywistych rzeczy jak sklep samoobsługowy,  parking, czy ekspozycje towarowe, mogą pochwalić się fakturowaniem, czy rozmowami handlowymi, czyli strefą obsługi klienta. Nie dziwią nas już w składach PSB magazyny i strefa składowania materiałów na zewnątrz, a także odpowiednio wyznaczone miejsce do kompletowania towarów, które klient odbiera w późniejszym terminie.

GRUPA PSB – dla profesjonalistów

Grupa PSB od wielu lat prowadzi programy szkoleniowe. Stworzone są, by podnosić kwalifikacje zarówno pracowników sieci , jak i rzeszy wykonawców budowlanych, którzy przyzwyczajeni do wysokich standardów zaopatrują się w jej placówkach.

4.9/5 - (26 votes)

Data publikacji: 6 czerwca, 2018

Autor:

4.9/5 - (26 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły