Na rynku

Grupa swisspor ogłasza podpisanie umowy nabycia CREATON Polska sp. z o.o, CREATON South-East Europe Kft. oraz austriackiego oddziału CREATON GmbH.

Grupa swisspor, wiodący dostawca energooszczędnych rozwiązań w zakresie okładzin budynków, z przyjemnością ogłasza podpisanie wiążącej umowy nabycia CREATON Polska sp. z o.o., CREATON South-East Europe Kft. oraz austriackiego oddziału CREATON GmbH od Grupy Terreal.

Te strategiczne przejęcia stanowią znaczący krok w stałym dążeniu do poszerzania naszego zasięgu rynkowego, a tym samym dostarczaniu wyjątkowych rozwiązań budowlanych, charakteryzujących się zarówno wyjątkową wydajnością, jak i estetyką. Stanowią one przykład zaangażowania Grupy swisspor w podnoszenie poziomu usług konstrukcyjnych i budowlanych, dodatkowo zwiększając nasze portfolio produktów na kluczowych rynkach. Integracja tych podmiotów z konsorcjum Grupy swisspor pozwoli nam na wykorzystanie ich rozległej wiedzy specjalistycznej i znajomości lokalnych rynków, umożliwiając w ten sposób doskonałą obsługę naszych cenionych i szanowanych klientów oraz partnerów.

Należy podkreślić, że na obecnym etapie proces przejęcia nadal uzależniony jest od uzyskania niezbędnych zgód odpowiednich organów regulacyjnych. Ściśle z nimi współpracujemy, aby zapewnić płynne i pomyślne jego zakończenie. Grupa swisspor niezachwianie podtrzymuje swoje zobowiązanie do całkowitego przestrzegania wszystkich stosownych wymogów regulacyjnych i w dalszym ciągu będzie w pełnym zakresie z zaangażowaniem współpracować w celu jak najszybszego zakończenia procedury zatwierdzenia.

Jesteśmy przekonani, że to połączenie przyniesie zauważalną wartość dla naszej organizacji, wzmacniając naszą pozycję w regionie jako zaufanego dostawcy energooszczędnych i estetycznych rozwiązań w zakresie okładzin budynków. Z niecierpliwością czekamy na możliwość przekazania w najbliższych tygodniach obszerniejszych i zaktualizowanych informacji, w miarę postępów fazy integracji.


Data publikacji: 22 września, 2023

Autor:Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły