Windy, dźwigi i wciągarki dekarskie

Gutlift podbija polski rynek podnośników

Firmie Gutlift ufa coraz więcej osób, chcących kupić podnośniki. Zaufanie to jest efektem nie tylko z bogatej oferty firmy, ale także z jej rzetelności i profesjonalizmu. Doświadczenie, wynikające z ponad 15 lat działania na rynku stawia Gutlift wśród liderów.

Firma zajmuje się sprzedażą i wynajmem podnośników koszowych, a także serwisem zwyżek i sprzedażą części zamiennych. To wyłączny dystrybutor na Polskę znanych i po prostu bardzo dobrych podnośników marki NiftyLift, których nikomu, kto choć trochę orientuje się w branży – przedstawiać nie trzeba.

Nifty 120
Nifty 120
Nifty 120T
Nifty 120T

Firma prócz jakości oferowanej przez Niftylift dysponuje także szerokim wachlarzem zwyżek i wysokości roboczych. Nic dziwnego, że dekarze i cieśle coraz chętniej zaopatrują się właśnie w tej firmie. Podnośniki koszowe na przyczepach, samojezdne, na gąsienicach. Taki wybór, przy niezmiennej świetnej jakości sprawia, że zainteresowanie tym sprzętem jest coraz większe, a Gutlift coraz śmielej zdobywa rynek.

Do popularności firmy przyczynia się także stosunek jakości do ceny. Dużym zainteresowaniem wciąż cieszą się podnośniki koszowe na przyczepach. Modele N120, N150, N170, N210 – czyli te od 12 do 17 m wysokości roboczej nadal należą do najpopularniejszych. Dzieje się tak za sprawą lekkiej konstrukcji, niskiej wagi i właśnie przystępnej ceny.

Nifty 170
Nifty 170
Nifty 150T
Nifty 150T

Troska o klienta sprawiła, że firma Gutlift rozpoczęła współpracę z firmą GRANTLAB, oferującą pomoc w uzyskaniu dofinansowania do podnośników, rusztowań i innych inwestycji, poprawiających BHP w przedsiębiorstwach. Współpraca ta trwa już długi czas i firmy mogą poszczycić się wieloma owocnymi kontraktami i zadowolonymi klientami. Skuteczność GRANTLAB sprawia, że kolejni klienci korzystają z tej formy dofinansowania.

Firma GRANTLAB znana jest ze skuteczności na rynku dofinansowań z ZUS. Zajmuje się tym z powodzeniem od 2015 roku. Dofinansowania przeznaczone są na inwestycje służące poprawie BHP w przedsiębiorstwach. Kompleksowo sporządzany jest tu wniosek o dofinansowanie oraz wymagana dokumentacja. Firma opracowuje wyjaśnienia na etapie oceny oraz rozlicza dofinansowanie po zakończeniu projektu.

Nifty 210
Nifty 210
HR21 2x4 3QTR
HR21 2×4 3QTR

Jakie są kwoty dofinansowania?

MIKROPRZEDSIĘBIORSTWO (od 1 do 9 pracowników) może otrzymać do 130 tys. zł na inwestycje – to jest 90% dofinansowania.
MAŁE PRZEDSIĘBIORSTWO (od 10 do 49 pracowników) do 200 tys. zł na inwestycje – 80% dofinansowania.
MAŁE PRZEDSIĘBIORSTWO (od 10 do 49 pracowników) do 200 tys. zł na inwestycje – 80% dofinansowania.
DUŻE PRZEDSIĘBIORSTWO (250 i więcej pracowników) do 485 tys. zł na inwestycje – 20% dofinansowania. Dofinansowanie przeznaczyć można na podesty ruchome rusztowania, wózki widłowe, systemy wentylacji, oświetlenie, komory lakiernicze.

Zatem teraz zakup podnośnika może okazać się jeszcze łatwiejszy. Zachęcają do tego także zalety podnośników na przyczepach – idealne dla dekarzy.

 • w pełni proporcjonalne elementy sterowania hydraulicznego,
 • zawory zabezpieczające na wszystkich siłownikach,
 • czujnik przechyłu,
 • zaczepy bezpieczeństwa w koszu,
 • czujniki ciśnienia w podporach z samoczynną blokadą,
 • awaryjne ręczne opuszczanie,
 • Bi-Energy – podwójne źródła zasilania,
 • bezkonkurencyjna jakość oraz wszechstronność,
 • lekka i bezpieczna konstrukcja, łatwa do holowania,
 • doskonała manewrowalność w trudnych warunkach pracy,
 • osie teleskopowe,
 • wysięgnik teleskopowy – większa dokładność podczas ustawiania platformy,
 • hydrauliczne podpory – dla szybkiego i łatwego rozstawienia,
 • opcja napędu trakcji – lepsza zwrotność na miejscu,
 • nieograniczony zasięg – pojemność do 225 kg przy maksymalnym wysięgu bocznym.

Termin składania wniosków na zakup podnośników z dofinansowaniem kończy się niebawem. Warto z tej oferty skorzystać i cieszyć się nie tylko niezawodnym sprzętem na lata, ale też jego doskonałą ceną.

Gutlift
ul. Piekarska 4, 43-300 Bielsko-Biała
tel.: +48 33 8210 130, +48 518 011 781
e-mail: aleksander.pawlus@gutlift.pl
www.gutlift.pl

GRANTLAB
ul. Spółdzielców 12, 62 – 510 Konin
tel.: +48 570 30 30 50
e-mail: dotacje@grantlab.pl
www.zusdotacja.pl

4.8/5 - (38 votes)

Data publikacji: 21 lipca, 2019

Autor:

4.8/5 - (38 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. kosa
  poniedziałek, 22 lipca, 2019

  Każdy z nas lubi pracować na dobrym i niezawodnym sprzęcie,a firma Gutlift właśnie oferuje jak widać bardzo dobre urządzenia.Ja chętnie będę pracował na podnośnikach tej firmy i mam nadzieje,że okaże się firmą godną zaufania.Oferta dofinansowań do zakupu podnośników sprawi,że oferta ta będzie cieszyć się jeszcze większym zainteresowaniem.

 2. Stefan Sz.
  poniedziałek, 22 lipca, 2019

  zielone podnośniki od Niftylift widziane są coraz to częściej na budowach. na krótkie prace można wynająć na przyczepce i pojechać z nim gdzie trzeba. do stałej pracy warto jednak kupić jeden z takich podnośników, taka inwestycja z czasem na pewno zwróci się. wtedy prace na wysokości mamy w każdej chwili.

Podobne artykuły