Łączniki

Gwoździe do gwoździarek Kilberg

Firma Kilberg to dostawca gwoździ do gwoździarek producentów takich jak m.in. Paslode, RawlPlug, Senco, 4 pro, Bostitch, Max itp. Odpowiednie gwoździe dobiera się w zależności od konkretnych wymagań aplikacyjnych.

Gwoździarki stały się nieodzownym elementem wyposażenia dekarzy. Nic w tym dziwnego, gdyż gwarantują one poprawę wydajności i bezpieczeństwa pracy. Jak wiadomo każda gwoździarka wymaga gwoździ o określonej długości, średnicy i z konkretnym typem łba. Na etapie wyboru gwoździ warto skorzystać z oferty firmy Kilberg.

Gwoździe z oferty firmy Kilberg są przeznaczone do większości gwoździarek dostępnych na rynku. Na etapie wyboru odpowiednich gwoździ należy pamiętać o odpowiednim ich kącie. Nie mniej ważna jest również właściwa długość z uwzględnieniem parametrów technicznych gwoździarki.

Gwoździe do gwoździarek Kilberg

W zależności od wersji gwoździe mogą być łączone drutem, plastikiem lub papierem. Gwoździe współpracują zarówno z pistoletami pneumatycznymi, jak i gazowymi. Do wyboru są również różne warianty zabezpieczeń antykorozyjnych. Oferta firmy Kilberg obejmuje przede wszystkim gwoździe o wymiarach: 28/50, 28/65, 28/70, 28/75, 31/90, 31/100.

Zaawansowany park maszynowy i wieloletnie doświadczenie firmy Kilberg to gwarancja gwoździ o najwyższej jakości. Skutecznie i trwale łączą one konstrukcje drewniane, opakowania itp. Ponadto połączenie jest odporne na działanie skrajnych warunków atmosferycznych.

Kontakt:
Łukasz Kotala
Polska północna
tel. +48 691 720 760
lukasz.kotala@kilberg.pl

Jakub Orszulak
Polska południowa
tel. +48 501 401 588
jakub.orszulak@kilberg.pl

5/5 - (21 votes)

Data publikacji: 4 lutego, 2020

Autor:

5/5 - (21 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. konstruktor
  wtorek, 4 lutego, 2020

  Gwoździe stanowią ważne ogniwo w konstrukcjach drewnianych. Od ich materiału, wytrzymałości, odporności na warunki atmosferyczne zależy trwałość połączeń a w konsekwencji bezpieczeństwo konstrukcji. Dlatego warto korzystać ze sprawdzonych i atestowanych elementów łączeniowych. Szeroka gama gwoździ Kilberg pozwoli na ich stosowanie w wielu typach gwoździarek.

 2. praktyk
  środa, 5 lutego, 2020

  Do gwoździarek Kilberg powinno się używać tylko oryginalnych dobrej jakości gwoździ firmy Kilbrg aby zapewnić płynność pracy na budowie jak i zadbać o jakość wykonywanej pracy.Praca oryginalnymi gwoźdźmi uchroni nas także przed nieprzewidzianymi awariami gwoździarek.

 3. Łukasz
  środa, 5 lutego, 2020

  dobrze wybierać gwoździe o dobrych parametrach technicznych bo stosuje się na wiele lat jak pozostałe materiały budowlane. markowe gwoździe od producenta urządzeń do wbijania to gwarancja jakości oraz tego, że będą pasować do do jego urządzenia. praca z gwoździarką to sama przyjemność.

Podobne artykuły