Obróbka komina

GZK Obróbka kominowa

GZK Obróbka kominowa

Obróbka kominowa GZK to systemowy kołnierz uszczelniający, który umożliwia łatwe wykonanie szczelnej i estetycznej obróbki blacharskiej wokół komina.

Specjalnie zaprojektowane i precyzyjnie wykonane elementy szczelnie łączą komin z pokryciem dachowym i znacznie skracają czas wykonania obróbki. Może być stosowana w dachu o nachyleniu od 15 do 70 stopni. Elastyczny fartuch w dolnej części pozwala na zastosowanie obróbki we wszystkich typach pokryć dachowych. Kołnierze wykonane są z blachy aluminiowej zabezpieczonej modyfikowanym poliestrem o wysokiej trwałości i odporności na czynniki atmosferyczne. Obróbka kominowa GZK oferowana jest w dwóch wersjach: GZK-AV (uniwersalna, regulowana do komina o maks. szerokości 95 cm i maks. długości 180cm), GZK-AS (stała, oferowana do dwóch szerokości komina 38 cm i 51cm, maks długość komina 100cm).

www.fakro.pl

GZK Obróbka kominowa
4.6/5 - (8 głosów)

Data publikacji: 20 grudnia, 2012

4.6/5 - (8 głosów)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Bogdan
    wtorek, 19 marca, 2019

    Fakro ułatwia nam zadanie oferując gotowe zestawy obróbek kominowych, które można dostosować do naszych potrzeb. Teraz robota z wykonaniem uszczelnienia komina pójdzie jeszcze szybciej. Najlepsza wersja obórki to ta uniwersalna, powinna pasować do wielu kominów.

Podobne artykuły