Blachy dachowe

Hanbud – firma, która ma wielkie możliwości

Firma Hanbud jest obecna na rynku od początku lat 90. Aktualnie w swojej bogatej ofercie ma pokrycia dachowe i elewacyjne, profile do suchej zabudowy, profile konstrukcyjne Z i C, ogrodzenia żaluzjowe, sztachety metalowe oraz billboardy reklamowe.

Hanbud firma, która rozumie potrzeby klientów

Pierwszym produktem firmy Hanbud był model blachy trapezowej T-18. Obecnie w sprzedaży jest 8 rodzajów tego asortymentu (T-3, T-7, T-8, T-14, T-18 N, T-18 E, T-35, T-55), blachodachówki (Vena, Nord, Malta), panele dachowe na rąbek (PH310, PH510) oraz blachodachówka modułowa Moderno.

Fot. 1. Budynki pokryte rąbkiem Hanbud.
Dachy pokryte rąbkiem Hanbud.

Swoją ofertę firma Hanbud rozszerzyła w 2010 roku, wprowadzając do produkcji sztachety metalowe Standard, Emka i Estetic, a w dalszej kolejności jeszcze trzy nowe wzory: Sigma, Astra i Vigo. Znaczącym krokiem w rozwoju tej gałęzi działalności było wprowadzenie do produkcji nowoczesnych ogrodzeń żaluzjowych.
Dynamiczny rozwój i chęć wyróżnienia się spośród innych firm z branży metalowej miały wpływ na podjęcie decyzji o otwarciu się na nowe kierunki handlowe. Dlatego też rozpoczęto produkcję konstrukcji billboardowych, a ich ofertę Hanbud skierował do agencji reklamowych, a następnie do branży deweloperskiej – ogrodzeń budowlanych. Strategia rozwoju zakłada ciągłe rozszerzanie oferty produkcyjnej i dlatego w przeciągu dwóch ostatnich lat zwiększyła się ona o kształtowniki metalowe Z i C oraz profile do suchej zabudowy UD27 i CD60.

Fot. 2. Budynki pokryte rąbkiemHanbud.
Budynek pokryty rąbkiem.

Hanbud dysponuje również nowoczesnym Stalowym Centrum Serwisowym, w którym świadczy kompleksowe usługi w zakresie prefabrykacji stali ocynkowanej i powlekanej. W ramach tych usług firma oferuje przewijanie kręgów, foliowanie blach, cięcie wzdłużne i poprzeczne oraz wszelkiego rodzaju obróbki blacharskie i profilowanie blach.

Moderno blachówka modułowa z powłoką Hardmat Handbud
Moderno blachówka modułowa z powłoką Hardmat Handbud
 • grubość do 80 μm
 • do 30 lat gwarancji
 • najwyższa jakość ochrony przed promieniami UV
 • wysoka odporność na korozję, zgodnie z normą EN 10169

Firma, która oferuje najwyższą jakość

W procesie produkcji Hanbud wykorzystuje najwyższej jakości stal, dlatego wprowadził do oferty powłokę HardMat, która posiada 30-letnią gwarancję. Formuła systemu powlekania tej powłoki zapewnia najwyższą jakość ochrony przed promieniami UV (poziom zgodny z klasyfikacją RUV4) oraz gwarantuje maksymalną elastyczność i plastyczność. HardMat jest w gronie powłok wysoce odpornych na korozję, spełniając wymagające normy europejskie EN 10169. Dzięki wyjątkowej strukturze powłoki zachowuje najwyższe walory estetyczne. Spośród innych dostępnych na rynku powłok, HardMat wyróżnia się grubością do 80 μm, co zapewnia jej niezwykłą trwałość. Zastosowany tu poliestrowy system powlekania nie zawiera metali ciężkich oraz chromu sześciowartościowego. Powłoka charakteryzuje się mocnym metalicznym podłożem, które chroni miejsca cięć, a doskonała ziarnistość gwarantuje twardość powierzchni. Wytrzymałość tego materiału ułatwia składowanie i obróbkę. Ten rodzaj materiału zapewnia wieloletnią trwałość oraz niezmienność koloru.

Siedziba firmy:
Ul. Brańska 153
17-100 Bielsk Podlaski
Tel.: 85 730 94 08
Kom.: 607 357 735
biuro@hanbud-dachy.pl

Oddział Białystok:
Kuriany 114
15-588 Kuriany
Kom.: 605 431 444
bialystok@hanbud-dachy.pl

4.8/5 - (44 votes)

Data publikacji: 14 lutego, 2018

Autor:

4.8/5 - (44 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. myszkaa90
  czwartek, 15 lutego, 2018

  pomocny artykuł

 2. Lukas
  poniedziałek, 19 lutego, 2018

  Firma jest ambitna, dobra, nowatorska. Polecam.

Podobne artykuły