Blachodachówka

Hanbud – synonim trwałości

Geneza działalności firmy Hanbud sięga początku lat 90. Obecnie oferta obejmuje m. in. pokrycia dachowe i elewacyjne, a także szereg profili przeznaczonych do suchej zabudowy oraz do wykonywania konstrukcji (Z i C). Do wyboru są również ogrodzenia oraz billboardy reklamowe.

Blachodachówka MODERNO

W zakresie pokryć dachowych warto zwrócić uwagę przede wszystkim na blachodachówkę modułową MODERNO. Trzeba podkreślić, że cieszy się ona dużym uznaniem u inwestorów ceniących nie tylko solidność, ale i wygodę. Wygoda wzięła się z potrzeb klientów oczekujących pokrycia, które jest nie tylko łatwe w układaniu, ale i w transportowaniu. W procesie produkcji blachodachówki wykorzystuje się najlepsze powłoki, przez co klient zyskuje gwarancję wynoszącą aż 30 lat.
Proponowany przez Hanbud wzór blachodachówki modułowej MODERNO bardzo dobrze sprawdza się w nowoczesnych stylizacjach architektonicznych zapewniając przy tym doskonały niepowtarzalny wygląd dachu, zbliżony do efektu uzyskanego przez dachówkę ceramiczną.

Wizualizacja domu z ogrodzeniem ze sztachet metalowych.

Wizualizacja domu z ogrodzeniem ze sztachet metalowych.

Nie tylko blachodachówka

Firma Hanbud może szczycić się nie tylko blachodachówką MODERNO. Warto bowiem podkreślić, że inwestor ma również do wyboru inne modele blachodachówki – Vena, Nord, Malta, a także panele dachowe na rąbek (PH310, PH510) oraz aż 8 rodzajów blachy trapezowej (T-3, T-7, T-8, T-14, T-18, T-18 Eko, T-35, T-55).

Co jeszcze?

Jednak oferta firmy Hanbud jest znacznie dalej idąca. W 2010 r. wprowadzono bowiem do sprzedaży sztachety metalowe Standard, Emka i Estetic, po czym rozpoczęto sprzedaż jeszcze trzech nowych wzorów – Sigma, Astra i Vigo. Oferta obejmuje również nowoczesne ogrodzenia żaluzjowe.
Firma Hanbud produkuje billboardy, których głównymi odbiorcami są agencje reklamowe. Oprócz tego oferuje się szereg rozwiązań w zakresie ogrodzeń budowlanych produkowanych przede wszystkim pod kątem deweloperów.

Wizualizacja domu z ogrodzeniem żaluzjowym.

Wizualizacja domu z ogrodzeniem żaluzjowym.

Stalowe Centrum Serwisowe

Tomasz Frankowski jest twarzą firmy Hanbud.

Tomasz Frankowski jest twarzą firmy Hanbud.

Stalowe Centrum Serwisowe świadczy usługi w zakresie prefabrykacji stali ocynkowanej i powlekanej. Chodzi głównie o przewijanie kręgów, foliowanie blach, cięcie wzdłużne i poprzeczne oraz wszelkiego rodzaju obróbki blacharskie i profilowanie blach.
Warto podkreślić, że na etapie produkcji wykorzystywana jest stal o najwyższej jakości oraz trwałe powłoki HardMat i Hard, które mają 30-letnią gwarancję.

Gram z najlepszymi

Tomasz Frankowski jest twarzą firmy Hanbud. Jak wiadomo jest on najbardziej znanym białostockim sportowcem, czterokrotnym królem strzelców Ekstraklasy i byłym reprezentantem Polski.
– Zawsze skrupulatnie i bardzo świadomie podejmuję decyzję, co do tego rodzaju współpracy. Jako białostoczanin staram się również wspierać firmy z naszego regionu. Znam markę Hanbud już od jakiegoś czasu i nie miałem wątpliwości, jaką decyzję podjąć, kiedy zaproponowali mi kontrakt reklamowy. Z pewnością podpisuję się pod hasłem, które będzie przyświecać kampanii: „Gram z najlepszymi” – podkreśla piłkarz.

Siedziba firmy:
ul. Brańska 153, 17-100 Bielsk Podlaski
Tel.: 85 730 94 08
Kom.: 607 357 735
biuro@hanbud-dachy.pl

Oddział Białystok:
Kuriany 114, 15-588 Kuriany
Kom.: 605 431 444
bialystok@hanbud-dachy.pl

5/5 - (10 votes)

Data publikacji: 22 kwietnia, 2017

Autor:

5/5 - (10 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Wiktor
    wtorek, 28 kwietnia, 2020

    Firma Hanbud to jeden z wiodących graczy na rynku blachodachówki, ale nie tylko, Model Moderno spełnia oczekiwania większości inwestorów co w połączeniu z bogatą ofertą innych produktów jak też długą gwarancją czyni ją dosyć atrakcyjną. Gdybym dziś budował z pewnością bym rozważył ofertę f-my Hanbud.

  2. amator
    środa, 14 kwietnia, 2021

    Oferta firmy Hanbud jest szeroka,a produkty bardzo dobrej jakości.Warto przy budowie wykorzystać nie tylko pokrycia dachowe firmy Hndbud ale także i skorzystać z ofert ogrodzeń stalowych takich jak sztachety metalowe,a takie ogrodzenia prezentują się naprawdę świetnie.

Podobne artykuły