Pokrycia dachowe

Trwałość na lata – Hanbud

Fot. 1. Dom, do pokrycia którego została użyta blachodachówka modułowa Moderno (wizualizacja).

Firma Hanbud, działająca od początku lat 90., w swojej ofercie posiada wysokiej klasy produkty: pokrycia dachowe i elewacyjne, profile do suchej zabudowy, profile konstrukcyjne Z i C, ogrodzenia oraz billboardy reklamowe.

Bogata oferta firmy Hanbud

W 2010 roku firma Hanbud znacznie rozszerzyła ofertę swoich produktów. Na rynek wprowadziła sztachety metalowe Standard, Emka i Estetic. W następnych latach dołączyły do nich trzy nowe wzory: Sigma, Astra i Vigo. Uzupełnieniem tej gałęzi działalności było także rozpoczęcie produkcji nowoczesnych ogrodzeń żaluzjowych.

Właściciele firmy Hanbud otworzyli nowe kierunki handlowe, tak by rozwijać się jeszcze dynamiczniej, a także wyróżnić się spośród innych firm operujących w branży metalowej. Efekt tych zmian stanowi produkcja billboardów dla agencji reklamowych, a także ogrodzeń budowlanych, które cieszą się dużym uznaniem wśród deweloperów. Przemyślana strategia rozwoju to także ciągłe poszerzanie oferty. W ostatnich dwóch latach zadebiutowały np. kształtowniki metalowe Z i C, a także profile do suchej zabudowy – UD27 oraz CD60.

Firma Hanbud posiada także nowoczesne Stalowe Centrum Serwisowe. Świadczy ono różnorodne usługi w dziedzinie prefabrykacji stali ocynkowanej i powlekanej. W pakiecie usług można znaleźć:

  • przewijanie kręgów,
  • foliowanie blach,
  • cięcie wzdłużne i poprzeczne,
  • wszelkiego rodzaju obróbki blacharskie i profilowanie blach.

Podstawowym surowcem produkcyjnym w firmie Hanbud jest wysokiej jakości stal. Z kolei wprowadzenie do oferty powłok HardMat i Hard z 30-letnią gwarancję świadczy o doskonałym dostosowaniu się do prężnie rozwijającego się rynku.

Nowe logo Hanbud i niezmiennie najwyższa jakość

W firmie Hanbud zachodziło wiele zmian w związku z rozwojem, otwarciem na nowe gałęzie produkcji, a także umocnieniem się na rynku przetwórstwa stali. Dlatego właściciele firmy postanowili wprowadzić nowy logotyp, który dobrze oddaje mocny charakter firmy. Dziś Hanbud to nie tylko pokrycia dachowe, lecz także ogrodzenia, profile stalowe czy billboardy. W nowym logotypie dobrze widać, że Hanbud stanowi przedsiębiorstwo silne, nowoczesne oraz odważnie rozwijające się.

MODERNO – blachodachówka modułowa

Blachodachówka modułowa Moderno stanowi propozycję dla osób, które doceniają wygodą, solidność, a także nowoczesność. W produkcji Moderno wykorzystywane są najlepsze powłoki z gwarancją do 30 lat. Blachodachówka modułowa to odpowiedź na wymagania rynkowe – zwłaszcza jeśli chodzi o potrzebę materiałów łatwych w transporcie i montażu. Moderno świetnie sprawdza się zarówno na prostych dachach dwuspadowych, jak i bardziej zaawansowanych kopertowych. Wzór blachodachówki modułowej Moderno pasuje zwłaszcza do nowoczesnych stylizacji architektonicznych. Zapewnia solidność, a także świetny wygląd dachu – imituje bowiem dachówkę ceramiczną.

Siedziba firmy:
ul. Brańska 153
17-100 Bielsk Podlaski
tel.: 85 730 94 08
kom.: 607 357 735
biuro@hanbud-dachy.pl

Oddział Białystok:
Kuriany 114
15-588 Kuriany
kom.: 605 431 444
bialystok@hanbud-dachy.pl

5/5 - (4 głosów)

Data publikacji: 16 października, 2016

5/5 - (4 głosów)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły