Blachodachówka

Hanbud – wielkie możliwości, komfortowe warunki!

Warunki rynkowe zmieniają się dynamicznie. Sprawia to, że firma Hanbud rozwija się i wprowadza nowe produkty, które odpowiadać mają zapotrzebowaniu i gustom różnych klientów.

Moderno to modułowa blachodachówka firmy Hanbud

Blachodachówka modułowa Moderno to innowacyjny produkt firmy Hanbud, zdobywający coraz większą ilość zwolenników. Lista zalet jest bowiem długa:

 • blachodachówka modułowa dostępna jest “od ręki”,
 • łatwa w transporcie, gdyż przewożona jest na paletach,
 • szybki i niezwykle łatwy montaż,
 • ekonomiczna – po montażu niemal nie pozostaje odpadów.

Hanbud Moderno – blachodachówka modułowa z powłoką HARDMAT

To nowoczesne i wyjątkowe rozwiązanie pozwala zatem zakupić od razu wszystkie najwyższej jakości elementy, dające możliwość wykonania nowego dachu. Łatwość montażu dodatkowo – oszczędza czas. Hanbud znalazł zatem rozwiązanie dla klienta ceniącego nie tylko wygodę, ale także solidność. Do produkcji tego modelu używane są najlepsze powłoki, mające nawet 30 letnią gwarancję. Potrzeby rynku stawiające na łatwość transportu i montażu wymogły wprowadzenie do oferty takiego właśnie rozwiązania. Dachówka ta doskonale sprawdza się na prostych dwuspadowych dachach, ale także na zaawansowanych dachachkopertowych. Blachodachówka modułowa Moderno proponowana przez Hanbud psuje znakomicie do nowoczesnych stylizacji architektonicznych, zapewniając poprzez imitację dachówki ceramicznej – doskonały wygląd dachu.

Przekrój HardMat

Przekrój HardMat

HardMat i jego możliwości

Powłoka HardMat dzięki formule systemu powlekania ma najwyższą ochronę przed promieniowaniem UV, na poziomiezgodnym z klasyfikacją RUV4. Gwarantuje też maksymalną plastyczność i elastyczność. HardMat to powłoka niezwykleodporna na korozję, spałniająca normy europejskie EN 10169. Dzięki wyjątkowej strukturze powłoki HardMat zachowuje wysokie walory estetyczne. Wyróżnia się także sposród innych dostępnych na rynku powłok, swoją grubością – do 80 μm, gwarantującą niezwykłą trwałość.
Poliestrowy system powlekania, który został tu zastosowany, nie zawiera metali ciężkich, a także sześciowartościowego chromu. Charakterystyczne dla powłoki jest mocno metaliczne podłoże, chroniące miejsca cięć. Twardość powierzchni gwarantuje natomiast doskonała ziarnistość. Wytrzymałość materiału niewątpliwie ułatwia obróbkę i składowanie. Materiał ma wieloletnią trwałość i niezmienność koloru.

Hanbud logo
Siedziba firmy:
ul. Brańska 153
17-100 Bielsk Podlaski
Tel.: 85 730 94 08
Kom.: 607 357 735
biuro@hanbud-dachy.pl

Oddział Białystok:
Kuriany 114
15-588 Kuriany
Kom.: 605 431 444
bialystok@hanbud-dachy.pl

4.8/5 - (12 votes)

Data publikacji: 7 września, 2017

Autor:

4.8/5 - (12 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. kowal12
  niedziela, 24 lutego, 2019

  Zgadza się,ważne jest żeby materiał budowlany prócz trwałości był również ekonomiczny czyli kiedy zostaje jak najmniej odpadów.Nie znałem jak dotąd firmy Hanbud,warto zapamiętać bo może się przydać ta wiedza.

 2. Marta
  piątek, 5 lutego, 2021

  Dachówka dostępna “od ręki” to niezły argument. Nic tak nie denerwuje jak przestoje w trakcie budowy domu spowodowane oczekiwaniem na zamówienie. Te blachodachówki muszą być naprawdę solidne skoro gwarancja na nie to aż 30 lat.

Podobne artykuły