Ubrania robocze

Hardworker Łomża

Firma HARDWORKER z siedzibą w Łomży przy ul. Wyzwolenia 40, to dobrze już znany na regionalnym rynku wyłączny dystrybutor wyrobów marki Redbacks® Cushioning, Toughbuilt® oraz Swanson Tool. Wyłączność dystrybucyjna firmy dla tych marek rozciąga się na teren całego kraju.

Pas monterski Toughbuilt®

Pasy monterskie Toughbuilt

Toughbuilt® to amerykański producent pasów narzędziowych, nakolanników i rozkładanych stołów roboczych, którego wyroby są jednym z filarów oferty firmy Hardworker. Pasy monterskie tej marki łatwo jest dopasować do swoich indywidualnych rozmiarów dzięki zaciskowi ze stali umożliwiającemu regulację ich długości. Końcówka pozwala użytkownikowi na regulację pasa eliminując potrzebę zaginania nadmiaru. Pasy te zaprojektowane zostały tak, by współpracować ze wszystkimi kieszeniami z systemem ClipTech opatentowanym przez Toughbuilt®. System ten zapewnia niespotykaną wygodę użytkowania pasów i kieszeni. Wystarczy jeden ruch, aby oddzielić kieszeń od pasa lub wymienić na inną – bez konieczności zdejmowania całego pasa. Ta kompatybilność jest oczywiście obustronna: wszystkie kieszenie ToughBuilt® można połączyć z dowolnym pasem monterskim ToughBuilt®. Kieszenie te mają dużą pojemność, wykonane są ze sztywnego materiału, w którym szwy są ukryte, posiadają uchwyt na młotek i wiele innych przydatnych elementów, co w sumie zapewnia najwyższą wygodę i szybkość pracy profesjonalnemu wykonawcy. Wytrzymałość w najcięższych warunkach pracy zapewnia kieszeniom ich 6-warstwowa budowa, mocne połączenia nitowane i zbrojenie.

Stojaki i stoły robocze Toughbuilt®

Stojaki i stoły robocze Toughbuilt

Stojaki i stoły robocze Toughbuilt® to kolejna istotna grupa produktów tej firmy. Są trwałe, oferują doskonałą wygodę pracy i wykonywane są w 100% z wysokiej jakości stali ocynkowanej i malowanej proszkowo, co chroni je przed agresywnym środowiskiem. Jeden stojak jest w stanie unieść od 560 do 590 kg ładunku, zaś para stojaków może dźwignąć ciężar 1180 kg. Dwa kozły przekształcają się w stół roboczy jako trwałe miejsce do pracy. Ramiona wspierające regulowane są 2 x 4s lub 4 x 4s. Teleskopowe nogi, pozwalają na pracę w każdym terenie. Stojaki zawierają również innowacyjne wsporniki do cięcia, które pozwalają na bezpieczne i łatwe prowadzenie tej obróbki.

Kobyłki Toughbuilt

Kobyłki Toughbuilt® są łatwe w rozłożeniu i złożeniu dzięki swojemu szybko otwierającemu się mechanizmowi. Każda kobyłka zawiera rączkę do wygodnego i szybkiego transportu bez użycia dużej siły mimo jej wagi wynoszącej około 13 kg. Każda też posiada gładkie brzegi dla bezpieczeństwa, a wierzchnia część każdego stojaka pokryta jest materiałem zapobiegającym ślizganiu się przedmiotów.

Nakolanniki Toughbuilt®

Nakolanniki Toughbuil

Nakolanniki to doskonałe uzupełnienie oferty Toughbuilt® w postaci ergonomicznej, żelowej konstrukcji zapewniającej ochronę kolan i goleni. Cechuje je proste mocowanie umożliwiające szybką wymianę nakładek nakolanników na dopasowane do aktualnie wykonywanej pracy i mocowane za pomocą sześciu mocnych nap. Wysokie ściany boczne zmniejszają możliwość przekręcania się ich na kolanach. Elastyczne pasy mocujące EVA trzymają nakolanniki na miejscu bez odcinania krążenia lub wiązania za kolanem. Wytrzymałe materiały i przemyślana konstrukcja spełniają wymagania nawet przy najbardziej rygorystycznych warunkach pracy.

Nakolanniki Toughbuilt®

HARDWORKER
ul. Wyzwolenia 40, 18-400 Łomża
tel. (+48) 514 304 346
www.hardworker.pl
www.sklep.hardworker.pl

5/5 - (23 votes)

Data publikacji: 13 marca, 2021

Autor:

5/5 - (23 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Damian
    poniedziałek, 15 marca, 2021

    Akcesoria i dodatki specjalistyczne są potrzebne w codziennej pracy. Ułatwiają życie i dbają o bezpieczeństwo, czasem to drobne rzeczy, ale cieszą, dodatkowo tak wyposażony specjalista wygląda od razu bardziej profesjonalnie przygotowany.

Podobne artykuły