Warsztat

Hurtownia e-Armet.pl – dostawca materiałów i narzędzi dla cieśli w doborowych cenach

Fachowcy pracujący z drewnem, zajmujący się projektowaniem i wykonawstwem więźb dachowych czy też pracami dekarskimi, potrzebują wysokiej jakości materiałów. To truizm, jednakże w praktyce znalezienie odpowiednich produktów w korzystnych cenach nie zawsze jest łatwe. Warto jednak przeszukać sieć i trafić na ofertę hurtowni metalowej e-armet.pl

Wiele stacjonarnych hurtowni aktywnych na polskim rynku nie jest w stanie zapewnić ani korzystnych cen, ani asortymentu, który mógłby liczyć na uznanie profesjonalistów. Dlatego coraz częściej najlepsi specjaliści we wskazanych powyżej branżach szukają tego, co im potrzeba w sieci. Jak się okazuje, ta opcja może być zdecydowanie lepszym rozwiązaniem.

Hurtownia z doświadczeniem i nowoczesnym modelem sprzedaży

Wchodząc na stronę e-Armet.pl, łatwo przekonać się o tym, że produkty dedykowane fachowcom mogą mieć rozsądne ceny, a przy tym ich zakup wcale nie wymaga pojawienia się w fizycznym punkcie sprzedaży. Firma, o której mowa koncentruje bowiem swoją uwagę na sprzedaży online. Do dyspozycji klientów z całej Polski są więc wysokiej klasy złącza ciesielskie, techniki zamocowań, elementy złączne, a także różnorodne wkręty i gwoździe. Naturalnie rozwiązania te sprawdzą się nie tylko w rękach cieśli czy stolarzy, ale też innych specjalistów na co dzień działających w branży budowlano-remontowej.

Wszechstronny asortyment w niskich cenach

Profile aluminiowe przydatne w kontekście sufitów podwieszanych czy konstrukcji stelażowych, złącza ogrodowe do budowy małej architektury czy ogrodowych huśtawek, a może folie izolujące do fundamentów? To wszystko także znalazło się w ofercie e-Armet.pl. Dzięki poszerzaniu asortymentu poznańskie przedsiębiorstwo nie jest dziś kojarzone wyłącznie z artykułami ciesielskimi czy dekarskimi, ale może skutecznie zaopatrywać ekipy budowlane oraz inwestorów o rozmaitych potrzebach. – Naszym głównym celem jest dostarczenie każdemu partnerowi produktów klasy premium w rozsądnej cenie – mówi pan Przemysław, specjalista hurtowni – Oczywiście prowadzimy także sprzedaż detaliczną z opcją szybkiej wysyłki – dodaje.

Wszystko do więźb dachowych i nie tylko

Trzonem oferty hurtowni e-Armet.pl w oczach wielu klientów są przede wszystkim akcesoria ciesielskie. Wiele z nich można wykorzystać w toku budowy więźb dachowych, a więc elementów nośnych dachów w domach jednorodzinnych. Sprzedawca ma w swoich zasobach całą gamę złącz ciesielskich, takich jak wieszaki belki, kątowniki czy łączniki płatwiowo-krokwiowe. Dostępne są również płytki kolczaste nieodzowne przy wyrobie więźb prefabrykowanych, jak też ozdobne złącza ciesielskie – celowo eksponowane w budynkach z uwagi na estetyczny wygląd. Nie zabrakło także śrub, nakrętek, podkładek oraz całej gamy zawiasów.

Efektywne narzędzia i coś do wnętrz

– Podchodzimy kompleksowo do oferty, bo chcemy, by klienci znajdowali u nas jak najwięcej artykułów przydatnych w czasie prac na budowie – raz jeszcze głos zabiera ekspert hurtowni. – Dlatego poszerzyliśmy katalog o starannie dobrane narzędzia oraz elementy wyposażenia wnętrz – podkreśla. Rzeczywiście, na nabywców czekają między innymi nowoczesne gwoździarki, wytrzymałe tarcze diamentowe do cięcia kamienia i gresu czy doskonałej jakości bity do wkrętarek. Poza tym nabyć można także gamę półek – modułowych i z ukrytym montażem oraz szklanych, a także wsporniki – z ich pomocą każdy może wykonać półkę o dowolnej formie. Najlepiej zajrzeć na e-Armet.pl i samodzielnie zapoznać się z szerokimi możliwościami zakupowymi.

5/5 - (1 vote)

Data publikacji: 24 listopada, 2020

Autor:

5/5 - (1 vote)

Tagi:

Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły