Na rynku

Hurtownia Kilberg z Sieradza

Hurtownia Kilberg mieszcząca się w Sieradzu przy ulicy Piastowskiej, już od 15 lat sprawnie zaopatruje rynek – początkowo lokalny, a dziś m.in. dzięki sklepowi internetowemu, również i ogólnopolski – w profesjonalne narzędzia i materiały budowlane, ze szczególnym naciskiem rozwijając ofertę dla branży dekarskiej i ciesielskiej.

Firma oferuje wyroby renomowanych producentów, których jakość poparta jest odpowiednimi certyfikatami dotyczącymi spełniania wymogów najsurowszych norm. Za tym wszystkim podąża oczywiście wiedza zespołu profesjonalnych handlowców oraz fachowe doradztwo i serwis zapewniający szybkie naprawy oraz dostęp do części zamiennych.

Hurtownia Kilberg z Sieradza

Trzon oferty stanowią wkręty ciesielskie i gwoździe na papierze do gwoździarek. Zainteresowani natrafią też na wyroby takich marek jak m.in. RawlPlug i Paslode, do których dostępny jest oczywiście osprzęt w postaci gwoździ na drucie oraz gwoździ na papierze. Ofertę uzupełniają elektronarzędzia amerykańskiej marki Milwaukee, wśród których znajduje się między innymi akumulatorowa sztyfciarka, poręczna pilarka tarczowa z napędem sieciowym, akumulatorowa wiertarko-wkrętarka oraz szlifierka kątowa w standardzie 125 mm, również zasilana baterią litowo-jonową.

Hurtownia Kilberg z Sieradza

Dla specjalistów od suchej zabudowy firma przygotowała ofertę wkrętów na taśmie, zaś dla dekarzy serię zszywek. Warto też zwrócić uwagę na wkręty talerzowe i stożkowe, dostępne w typowych dla branży dekarsko-ciesielskiej rozmiarach. Listę kategorii produktowych uzupełniają takie pozycje, jak m.in. narzędzia ręczne, bity do wkrętarek, pianki, silikony i taśmy, tarcze tnące oraz złącza ciesielskie. O wszystkie warto zapytać specjalistów z działu handlowego, w którym działają dwie dywizje: jedna dla Polski północnej, druga zaś dla Polski południowej.

4.9/5 - (13 votes)

Data publikacji: 27 listopada, 2019

Autor:

4.9/5 - (13 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Artur
    środa, 27 listopada, 2019

    dobrze jest mieć na miejscu sklep czy hurtownię z dobrym zaopatrzeniem materiałów znanych firm. jeżeli nawet nie mamy nic takiego w okolicy z pomocą przychodzą specjalistyczne sklepy internetowe np taki jaki Kilberg

  2. obserwator
    czwartek, 28 listopada, 2019

    Zawsze chętnie zaopatruję się w polskich specjalistycznych hurtowniach ponieważ mam pewność,że oferowane urządzenia jak i materiały są bardzo dobrej jakości.W takich hurtowniach specjaliści znajdą lepszą ofertę skierowaną właśnie do nich i warto z niej skorzystać.

Podobne artykuły