Na rynku

Hurtownie dachowe 4D Grupa – nowa marka, nowa jakość

W 2020 roku na rynku pokryć dachowych pojawiła się nowa firma – 4D Grupa, która zaczęła prężnie działać w branży dachowej. 4D Grupa jest zintegrowaną siecią hurtowni dachowych, która łączy duże hurtownie, współpracuje z najważniejszymi producentami materiałów dachowych i tym samym dostarcza najlepsze materiały na dach do klienta końcowego.

Razem w górę!

Motto „Razem w górę!” to slogan firmy, który wynika z jej tożsamości oraz nastawienia do partnerów biznesowych. Synergia płynąca z konsolidacji uznanych firm, zarówno hurtowni jak i producentów, przynosi wymierne i konkretne korzyści, które byłyby trudne do osiągnięcia przez pojedyncze podmioty.

„Razem możemy więcej i lepiej. Razem możemy się szybciej rozwijać i iść w górę” – dodaje Tomasz Piotrowski z 4D Grupy

Ponadto 4D Grupa oparta jest na czterech fundamentach, które niejako wpisane są w nazwę firmy. 4D to dach, dom, design i dialog.

  • DACH jest kluczową częścią biznesu Partnerów Handlowych grupy.
  • DOM, bo grupa nie ogranicza się tylko do sprzedaży i dystrybucji materiałów na dach, ale również oferuje inne materiały do budowy domu
  • DESIGN ma odzwierciedlać nowoczesność w aktywności marketingowej
  • DIALOG jest fundamentem kultury organizacyjnej firmy.

Wsparcie na wielu polach

Celem 4D Grupy jest zintegrowanie sieci najlepszych hurtowni dachowych pod wspólnym, rozpoznawalnym szyldem oraz wykreowanie spójnej polityki marketingowej w stworzonej sieci. Wysokie standardy jakościowe, przejrzystość procesów biznesowych i budowanie łańcucha wymiernych korzyści dla Partnerów rynkowych stanowi wartość wyróżniającą 4D Grupę rynku.

Tworząc 4D Grupę chcemy prowadzić spójną politykę marketingową w naszej sieci. Chcemy by hurtownie dostrzegały korzyści w konsolidacji działań marketingowych, producenci czerpali korzyści ze spójności grupy, a inwestorzy mogli oczekiwać od nas wysokich standardów jakościowych i serwisowych. To wszystko pod wspólnym szyldem 4D Grupa.” – mówi Tomasz Piotrowski

Dlatego też 4D Grupa oferuje wsparcie na wielu polach. Pomaga realizować cele biznesowe współpracujących firm, aktywnie promuje w swoich kanałach komunikacyjnych zarówno hurtownie, produkty oraz marki dachowe, a także organizuje szkolenia i webinaria podnoszące poziom wiedzy menedżerskiej i produktowej wśród właścicieli i pracowników hurtowni, zaś producentom udostępnia kanał dotarcia z nowościami produktowymi.

www.4dgrupa.pl

5/5 - (3 votes)

Data publikacji: 3 marca, 2021

Autor:

5/5 - (3 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Krzysztof
    środa, 3 marca, 2021

    nowa sieć hurtowni to nowe możliwości zaopatrywania się w materiały budowlane. połączenie wielu magazynów pozwoli na zamawianie, sprowadzenie w różnych lokalizacjach. większa sieć do też lepsza dostępność do doradców sprzedaży.

Podobne artykuły