Blachodachówka

Husaria z oferty firmy Blach-Pol

Z oferty firmy Blach-Pol uwagę należy zwrócić na blachodachówkę Husaria i Husaria de Lux.

Blachodachówkę Husaria i Husaria de Lux cechuje przede wszystkim innowacyjne i niepowtarzalne wzornictwo.

Pokrycie dachowe tego typu powstaje na bazie szwedzkich blach (SSAB) z powłoką Purex. Oprócz tego wykorzystuje się niemiecką blachę z powłoką zarówno matową, jak i w połysku.
husaria-z-oferty-firmy-blach-pol_1
Warto zwrócić uwagę na niepowtarzalny kształt (5 fal dolnych i 6 wierzchołków). Z kolei specjalnie wyprofilowane naroża zapewniają dokładne składanie i przyleganie do siebie arkuszy na powierzchni dachu.

Gwarancja na pokrycie wynosi nawet 40 lat (Purex). W razie potrzeby skorzystać można z arkuszy blachy Husaria ciętej na wymiar, co pozwala na realizowanie nawet najbardziej nietypowych konstrukcji.
husaria-z-oferty-firmy-blach-pol_2
Blachodachówka Husaria i Husaria de Lux to dobre rozwiązanie w przypadku, gdy inwestor oczekuje pokrycia trwałego, lekkiego i szybkiego w montażu. Ta ostatnia zaleta jest również istotna z punktu widzenia firm dekarskich.

3.6/5 - (43 votes)

Data publikacji: 22 listopada, 2015

Autor:

3.6/5 - (43 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  1. Jan
    poniedziałek, 12 października, 2020

    Budowy domów w mojej powoli finiszują. Dach jednego z domów pokryty został w ciągu kilku godzin (gdy byłem w pracy) blachodachówką, która wizualnie jest podobna do Husarii. Jak widać na tym przykładzie montaż był szybki a efekt wizualny ciekawy. Tak więc jest to kolejna propozycja dla nowych inwestorów.

Podobne artykuły