Szkolenia

HYPERTECTUM POLSKA – szkolenia

HYPERTECTUM to profesjonalny, belgijski system płynnej poliuretanowej membrany hydroizolacyjnej produkowany ściśle według najbardziej rygorystycznych europejskich norm ETAG 005:2000.

Przykład dachu przed pokryciem HYPERTECTUM° DACH i ten sam dach po nałożeniu membrany.
Przykład dachu przed pokryciem HYPERTECTUM° DACH i ten sam dach po nałożeniu membrany.

Zyski wynikające z pokrycia dachu naszym produktem to przede wszystkim gwarantowana trwałość, ale i obniżenie temperatury wewnątrz pomieszczeń znajdujących się pod dachem.

Zaproponowane przez nas rozwiązania zostały w ciągu ostatnich kilkunastu lat sprawdzone przez tysiące użytkowników praktycznie na wszystkich kontynentach. Bazując na wieloletnim doświadczeniu naszej firmy i setek innych dystrybutorów w całej Europie jesteśmy przekonani, że oferowany przez nas system pozwoli również Państwu zapewnić profesjonalną i trwałą hydroizolację.

Wzorem poprzednich lat nasza firma rozpoczyna serię dwudniowych szkoleń, które pozwalają kilkunastu firmom rocznie na poznanie metod aplikacji systemu i samodzielną pracę z wykorzystaniem najnowszej metody zabezpieczeń przed przeciekaniem dachów, tarasów, dachów zielonych itp.

Dwudniowe szkolenie polega na praktycznym wykorzystaniu metod aplikacji. Pierwszego dnia uczestnicy szkolenia poznają praktyczne zastosowanie całego systemu na specjalnie przygotowanych makietach symulujących wszystkie możliwe pokrycia, na które może być aplikowana płynna membrana hydroizolacyjna. Drugiego dnia jest część teoretyczna, podczas której odpowiadamy na pytania i uczestnicy zapoznają się z możliwościami systemu Hypertectum.
Szkolenie zapewnia uzyskanie certyfikatu potwierdzającego przygotowanie do samodzielnej pracy.
Możemy pochwalić się kilkudziesięcioma ekipami w całym kraju stosującymi nasz system i kilkunastu tysiącami m2 rocznie zabezpieczonych przed przeciekami dachów i tarasów.

Wszystkie zainteresowany osoby zachęcamy do kontaktu.

Tel. 602 775 303
kontakt@hypertectum.pl
hypertectum.pl

4.9/5 - (44 votes)

Data publikacji: 13 lutego, 2020

Autor:

4.9/5 - (44 votes)


Komentarze


Udostępnij artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 1. praktyk
  piątek, 14 lutego, 2020

  Zapewnienie gwarancji trwałości przez producenta jeśli chodzi o pokrycie dachu jest to jedna z najważniejszych cech dobrego dachu.System płynnej poliuretanowej membrany hydroizolacyjnej Hybertectum warto wykorzystać w pokryciu dachu,ponieważ jest to naprawdę coś na miarę XXI wieku jeśli chodzi o pokrycia dachowe i warto się w tym temacie doszkalać na szkoleniach oferowanych przez producenta.

 2. Wojciech
  piątek, 14 lutego, 2020

  warto nabyć umiejętność przy wykorzystaniu tego materiału bo zawsze może przydać się. posiadanie wiedzy specjalistycznej jest w cenie. stosowanie nowej technologi zwiększa zadowolenie klientów, ich dachy będą bardziej szczelne.

 3. Adam
  poniedziałek, 16 marca, 2020

  Bardzo dobra firma z profesionalnymi pracownikami.

Podobne artykuły